Дід
Читач
- Реєстрація
- 19 Кві 2019
- Дописи
- 59590
- Рішення
- 3
- Реакції
- 139167
- Бали
- 9540
Дід не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сколько штук в ящике ?))Она маленькая и штраф будет маааленький ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Нотатка: This feature may not be available in some browsers.
Сколько штук в ящике ?))Она маленькая и штраф будет маааленький ?
10 или 24?Сколько штук в ящике ?))
Інколи і таке буває
Так шо,сумочку чуть шо тримай крепко)

Інколи і таке буває![]()
??? ... та да, особливо якщо ???Так шо,сумочку чуть шо тримай крепко)![]()
*** Прихований текст: не можна цитувати. ***
С пыльцой жизни нужно поосторожней,Бо можно присесть за хранениеВсім доброго ранку!!!?
З початком робочого тижня!!!
![]()

?С пыльцой жизни нужно поосторожней,Бо можно присесть за хранение![]()


Гамарджоба генецвалеДоброе утро![]()

Чого в тебе такі руки волохаті?![]()
Это сколько таких бутылок нужно бахнуть чтоб накидаться ? шо за люди,не берегут природу?
я тя умоляю...де ти там пивас бачиш? То якась піпетка))Пивас и руль... следующее фото как я понимаю будет квитанция![]()
В мою крім цього ще й півторашка пива влазить*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
??? ... та да, особливо якщо ???
![]()

А 3л кабачків? ?В мою крім цього ще й півторашка пива влазить![]()

Я в літрові закриваюА 3л кабачків? ?![]()
