• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Зекредит такие няшки

  • Автор теми mavr
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 2K
Боже, слишком много мимими, аж противно. "Ми не знаемо що ви не шахрай" а потом некст смс будет Шахрай, закрийте свій борг!
 
была бы сумма в половину меньше розстал бы и заплатил.
 
Це так казково)))))
Вони вірять в чудо ;)
Пощирюють передноворічний настрій!)))
Це ж треба, які вони неординарні...)
Чому я в них займ не взяла?
А я взала))
Може і мені така листівочка прийде) роздрукувати і в рамку
 
Це так казково)))))
Вони вірять в чудо ;)

А я взала))
Може і мені така листівочка прийде) роздрукувати і в рамку
да капец я ждал другого когда контверт открывал, а теперь аж стыдно.. вроде хорошая компания, если не впоминать что мне нужно умереть чтоб долг не отдавать или в АТО, что впринципе тоже что и первое :lol: а листивочке в же в печьке
 
да капец я ждал другого когда контверт открывал, а теперь аж стыдно.. вроде хорошая компания, если не впоминать что мне нужно умереть чтоб долг не отдавать или в АТО, что впринципе тоже что и первое :lol: а листивочке в же в печьке
Мені ще нема такого листа, напевне я була дуже не слухняна??????
Мені здається, що дане привітання листом прийшло.
Вже + (роздруковувати не доведеться)))...)
ТАк) я вже зрозуміла, що то вони напоягнулись і на пошту сходили листа віднести) помічники Діда Мороза
 
мне другое пришло ,просрочки месяц с половиной с тела 2000 хотят почти 18к пишут приедут инспектора 30.12.19 с 15:00 до20:00 интересно приедут ли?
 
мне другое пришло ,просрочки месяц с половиной с тела 2000 хотят почти 18к пишут приедут инспектора 30.12.19 с 15:00 до20:00 интересно приедут ли?
Приїдуть, аякжеш!
Робіть Олів'є , купіть кілограм мандаринок, ігристе шампанське і чекайте !
Ой, і головне - не забудьте костюм Снігуроньки одягти
 
Назад
Угорі Унизу