• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

MyCredit Закрыть кредит за тело займа

innab

Форумчанин
Реєстрація
12 Кві 2022
Дописи
275
Реакції
81
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
innab не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит?
 
Добрый день, кто их закрывал за тело дают гарантийное, как быстро закрывают кредит?
я закрыла их за тело во время войны. Предложили ту акцию мол закрой тело одним платежом и мы все спишем. Внесла без гарантийки тело и тут же в личном кабинете все списалось и закрылся кредит. Для меня май кредит одни из самы адекватных на сегодняшний день
 
Я без гарантийки на выходных закрыла. Внесла тело, проценты списали. Кредит был закрыт через 5 минут.
 
Закрыли за тело. Автоматом через 2 МИН. СМС- ВАША ПОЗИКА ПОГАШЕНА. И нужно попросить чтоб на почту справку сбросили. Там на сайте есть чат с оператором.
vova5555,
 
Подзвонили і запропонували спочатку закрити за тіло, а потім через кілька днів запропонували закрити за 50% від тіла кредиту! Час до кінця травня
 
Подзвонили і запропонували спочатку закрити за тіло, а потім через кілька днів запропонували закрити за 50% від тіла кредиту! Час до кінця травня
Через сколько после продажи
 
Як думаєте почекати ?
 

Вкладення

  • 55656732-85A5-4135-9F66-D0AD5B07CA61.jpeg
    55656732-85A5-4135-9F66-D0AD5B07CA61.jpeg
    65.2 Кб · Перегляди: 194
Як думаєте почекати ?
мені тож така смс прийшла,але вони рахують разом з %, в мене наприклад тіло 6000, а вони хочуть 12000. я думаю що то трошки перебор.
Якби така акція тільки на тіло.
 
мені тож така смс прийшла,але вони рахують разом з %, в мене наприклад тіло 6000, а вони хочуть 12000. я думаю що то трошки перебор.
Якби така акція тільки на тіло.
І мені також прийшла , але в особистому кабінеті повідомлення що продали Сіроко.
 
Назад
Угорі Унизу