Nic1980n
Читач
- Реєстрація
- 2 Чер 2026
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Nic1980n не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора!Будь ласка поясніть будь ласка якщо відкривається виконавче блокуються всі рахунки і з. п. Боржник офіційно працює, як зробити щоб з офіційної з. п. знімати 20 відсотків. а не всю з. п.? Чи лише на 16000? Дякую

