як зробити щоб з офіційної з. п. знімати 20 відсотків

  • Автор теми Автор теми Nic1980n
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 0
  • Перегляди Перегляди 74

Nic1980n

Читач
Реєстрація
2 Чер 2026
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
Nic1980n не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора!Будь ласка поясніть будь ласка якщо відкривається виконавче блокуються всі рахунки і з. п. Боржник офіційно працює, як зробити щоб з офіційної з. п. знімати 20 відсотків. а не всю з. п.? Чи лише на 16000? Дякую
 
Назад
Угорі