• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Выездная группа приезжала

ОМГ покажіть скін, що я писала що вчора приїхали??? І що я мужчина? а в темах писати заборонено?
Вы выше написали ,,не брав,,
Та автор поста с полом своим определиться не может, а вы такие вопросы сложные задаёте)
Уже на вы?
 
Так может соседи за солью приходили?
Мене то вдома не було, і нікого з сім'ї не було, потім сусіди розказували татові шо приходили до них за мій кредит, мені чесно все рівно вірите ви чи ні, та факт є факт
 
Мене то вдома не було, і нікого з сім'ї не було, потім сусіди розказували татові шо приходили до них за мій кредит, мені чесно все рівно вірите ви чи ні, та факт є факт
У вас ,,Готівочка,,є?
 
Мене то вдома не було, і нікого з сім'ї не було, потім сусіди розказували татові шо приходили до них за мій кредит, мені чесно все рівно вірите ви чи ні, та факт є факт
Факту не має....одні припущення
 
мені чесно все рівно вірите ви чи ні, та факт є факт
1614810213548.png
 
Мене то вдома не було, і нікого з сім'ї не було, потім сусіди розказували татові шо приходили до них за мій кредит, мені чесно все рівно вірите ви чи ні, та факт є факт
 

Вкладення

  • Screenshot_20210304-002236.png
    Screenshot_20210304-002236.png
    31.3 Кб · Перегляди: 55
"Не брав" це тато відповів, читайте уважно будь ласка, абр взагалі не читайте

Дякувати Богу нема
Може не за вашим кредитом?повинні були лишити вам хоч якийсь папірець...Чого кричати ,,караул,,??
 
Мене то вдома не було, і нікого з сім'ї не було, потім сусіди розказували татові шо приходили до них за мій кредит, мені чесно все рівно вірите ви чи ні, та факт є факт
Факт чего: что приезжали, или что соседи говорят?
Мои соседи, например, регулярно говорят, что я уже лет пять как граблю соседские квартиры.
 
Назад
Угорі Унизу