• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Возьму звонки на себя. Переадресація

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Иван Петровский

Форумчанин
Реєстрація
28 Лис 2019
Дописи
646
Реакції
760
Бали
2,805
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Иван Петровский не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Друзі, вітання!
Велика вдячність форуму. Саме завдяки вам я жив і мав надію.
Я пообіцяв, коли закрию питання повернусь сюди і стану вашою підтримкою і опорою. (На скільки зможу)

Отже, візьму ваші дзвінки на переадресацію. Можу чорнити, жесть і пургу гнати, а по-бажанню можу пробувати (без гарнтій) домовлятись про лояльні умови закриття!

Успіхів! Пишіть в приват!

П.С.
Опція безкоштовна. Тільки зараз шукатиму мобілу на кнопочках і куплю сімку. Тому доступна буде за пару днів. ❤️
 
Друзі, вітання!
Велика вдячність форуму. Саме завдяки вам я жив і мав надію.
Я пообіцяв, коли закрию питання повернусь сюди і стану вашою підтримкою і опорою. (На скільки зможу)

Отже, візьму ваші дзвінки на переадресацію. Можу чорнити, жесть і пургу гнати, а по-бажанню можу пробувати (без гарнтій) домовлятись про лояльні умови закриття!

Успіхів! Пишіть в приват!

П.С.
Опція безкоштовна. Тільки зараз шукатиму мобілу на кнопочках і куплю сімку. Тому доступна буде за пару днів. ❤
Помогите мне пожалуйста договориться с качай грощи-.
 
Друзі, вітання!
Велика вдячність форуму. Саме завдяки вам я жив і мав надію.
Я пообіцяв, коли закрию питання повернусь сюди і стану вашою підтримкою і опорою. (На скільки зможу)

Отже, візьму ваші дзвінки на переадресацію. Можу чорнити, жесть і пургу гнати, а по-бажанню можу пробувати (без гарнтій) домовлятись про лояльні умови закриття!

Успіхів! Пишіть в приват!

П.С.
Опція безкоштовна. Тільки зараз шукатиму мобілу на кнопочках і куплю сімку. Тому доступна буде за пару днів. ❤




Добрый день! вы все закрыли?
 
Чат в телеграмі не бажаєте створити?Швидше буде обмінюватись інформацією
 
Помогите мне пожалуйста договориться с качай грощи-.
О, це мої останні.
З радістю, але оскільки основний телефон палити не можу, та й буду міняти його, то за пару днів куплю телефон на кнопках і картку і зможу говорити з ними.
Все ок))
Пишіть в приват
Чат в телеграмі не бажаєте створити?Швидше буде обмінюватись інформацією
Гарна ідея!!!
 
О, це мої останні.
З радістю, але оскільки основний телефон палити не можу, та й буду міняти його, то за пару днів куплю телефон на кнопках і картку і зможу говорити з ними.
Все ок))
Пишіть в приват

Гарна ідея!!!
Спасибо большое.
Друзі, вітання!
Велика вдячність форуму. Саме завдяки вам я жив і мав надію.
Я пообіцяв, коли закрию питання повернусь сюди і стану вашою підтримкою і опорою. (На скільки зможу)

Отже, візьму ваші дзвінки на переадресацію. Можу чорнити, жесть і пургу гнати, а по-бажанню можу пробувати (без гарнтій) домовлятись про лояльні умови закриття!

Успіхів! Пишіть в приват!

П.С.
Опція безкоштовна. Тільки зараз шукатиму мобілу на кнопочках і куплю сімку. Тому доступна буде за пару днів. ❤
А у вас не остался номер Вайбера с кем вы договаривались?
 
Останнє редагування:
Друзі, вітання!
Велика вдячність форуму. Саме завдяки вам я жив і мав надію.
Я пообіцяв, коли закрию питання повернусь сюди і стану вашою підтримкою і опорою. (На скільки зможу)

Отже, візьму ваші дзвінки на переадресацію. Можу чорнити, жесть і пургу гнати, а по-бажанню можу пробувати (без гарнтій) домовлятись про лояльні умови закриття!

Успіхів! Пишіть в приват!

П.С.
Опція безкоштовна. Тільки зараз шукатиму мобілу на кнопочках і куплю сімку. Тому доступна буде за пару днів. ❤
А как записывать разговор будете на кнопочном телефоне?)
 
Помогите мне пожалуйста договориться с качай грощи-.
О чём с качай гроши хотите договориться?
Я про це не подумав.
Перша і головна думка — допомогти. Якщо це справді важливо, сорі. Був не правий.
Самое главное думаю - не навредить!)
И вы предлагаете переадресацию, а не пишите про последствия.
И самое важное что при переадресации вы будете владеть персональными данными человека за которого звонят.
Потому большая просьба сразу всё оговаривайте с людьми, чтобы не было потом хуже.
А опыт общения с звонилками у вас большой?
Они вас бояться?
Вы злостный неплательшик?
Как вас заставили оплатить кредиты?
 
Останнє редагування:
Доброго дня. Я новачок на цьому сайті. Хотіла б звернутися до вас по допомогу, але чомусь не можу писати у приватні.
 
О чём с качай гроши хотите договориться?

Самое главное думаю - не навредить!)
И вы предлагаете переадресацию, а не пишите про последствия.
И самое важное что при переадресации вы будете владеть персональными данными человека за которого звонят.
Потому большая просьба сразу всё оговаривайте с людьми, чтобы не было потом хуже.
А опыт общения с звонилками у вас большой?
Они вас бояться?
Вы злостный неплательшик?
Как вас заставили оплатить кредиты?

Слухай, а ти я бачу модератор? Досвід мій 253 дні.
Я конкретно написав — можу просто людям нерви зберігати і отримувати їх дзвінки. Можу пробувати довомитись.
15000 з 21000 збив з останньої шараги. Достатньо інфи?
 
Слухай, а ти я бачу модератор? Досвід мій 253 дні.
Я конкретно написав — можу просто людям нерви зберігати і отримувати їх дзвінки. Можу пробувати довомитись.
15000 з 21000 збив з останньої шараги. Достатньо інфи?
А почему вы нервничать начинаете?
Я не модератор - я Vados Вынос мозга МФО ( если вам что-то это говорит).
15000 з 21000 сбили с последней шараги - это хорошо конечно, а пролонгации были, какая сумма тела?)))
Опыт 253 дня общения с МФО, или режима снежинки?
 
Какая помощь вам нужна?
Пишите здесь, на форуме много людей, подскажут что делать)
Наразі, грошей платити по кредитам у мене немає від слова зовсім. Пробувала говорити з кредиткасою, але бочу, що дохлий номер. Варто вмикати режим сніжинки, чи пробувати вести переговори?
 
Наразі, грошей платити по кредитам у мене немає від слова зовсім. Пробувала говорити з кредиткасою, але бочу, що дохлий номер. Варто вмикати режим сніжинки, чи пробувати вести переговори?
Если у вас нет денег для оплаты - какие могут быть переговоры?)
Режим снежинки и подготовка окружения к терору!)
Скромненький пиар :lol: :lol: :lol:
Даже не собирался)
Просто меня в какие-то модераторы приписывают)
А я просто обычный мозгоклюй)))))
 
Просто меня в какие-то модераторы приписывают)
Это возмутительно! ☝ :lol:
Может ты Модератор Переадресаторов))
А я просто обычный мозгоклюй)))))
Из роликов это я уже понял)
Если у вас нет денег для оплаты - какие могут быть переговоры?)
Однозначно лайк!
 
Может ты Модератор Переадресаторов)
А такое есть?))))
Ещё могу быть атестатором переадресаторов))))
Мне просто интересны переадресаторы - так как может темой для разговоров поделятся, у меня фантазия не безграничная, заканчивается((((
Нужна "муза" для творчества)))
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу