• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Виконавча служба заарештувала рахунок військовослужбовцю

  • Автор теми Elvira S
  • Дата початку
  • Відповіді 37
  • Перегляди 3K
виконавцю все рівно як боржник заробляє гроші і де працює. Тим більше військові добре заробляють.
скажу інакше - якби не військові, виконавці (а також не тільки вони) валялись би в канавах по запчастинах і доїдались собаками
щось в мене таке враження, що дофіга народу забуло, як все починалось і завдяки кому країна залишилась незалежною
 
скажу інакше - якби не військові, виконавці (а також не тільки вони) валялись би в канавах по запчастинах і доїдались собаками
щось в мене таке враження, що дофіга народу забуло, як все починалось і завдяки кому країна залишилась незалежною
будуть інші)
 
скажу інакше - якби не військові, виконавці (а також не тільки вони) валялись би в канавах по запчастинах і доїдались собаками
щось в мене таке враження, що дофіга народу забуло, як все починалось і завдяки кому країна залишилась незалежною
І не тільки вони,а всі їхні сім'ї,рідні,друзі в тому числі,хто не встигнув виїхати....Тварюки просто....
 
виконавцю все рівно як боржник заробляє гроші і де працює. Тим більше військові добре заробляють.
Що в вашому розумінні " військові добре заробляють"??? Ви вважаєте що ризикуючи кожного дня життям воно того вартує???
 
виконавцю все рівно як боржник заробляє гроші і де працює. Тим більше військові добре заробляють.
Ну так иди и заработай военным, они вообще то твою ...пу защищают
 
Що в вашому розумінні " військові добре заробляють"??? Ви вважаєте що ризикуючи кожного дня життям воно того вартує???
Я думаю,тут мова йшла про те,що наші військові зараз із своїми зп "хороший шматок" прибутку для наших стягувачів.А як ми вже знаємо,як працюють наші закони,то і військових обдеруть ,як липку,і наші виконавці в тому числі.Шкода,що все так відбувається.Закони у нас просто суперєвропейські...☹️
 
Що в вашому розумінні " військові добре заробляють"??? Ви вважаєте що ризикуючи кожного дня життям воно того вартує???
їх не звільняє сплачувати борги по рішенню судду.
Ну так иди и заработай военным, они вообще то твою ...пу защищают
скорее защищают задницу нашим чиновникам.)
 
Я думаю,тут мова йшла про те,що наші військові зараз із своїми зп "хороший шматок" прибутку для наших стягувачів.А як ми вже знаємо,як працюють наші закони,то і військових обдеруть ,як липку,і наші виконавці в тому числі.Шкода,що все так відбувається.Закони у нас просто суперєвропейські...☹️
Якби ж про це. Ні, тут не про це. Тут людина випала з реальності. Війна десь далеко
 
їх не звільняє сплачувати борги по рішенню судду.
ви або приватний виконавець, який ліпить стягування військовим, або взагалі без царя в голові... хоча одне іншому не заважає. відкрию вам страшний секрет -- майже вся зарплата військових іде їм ж на спорядження
 
Якби ж про це. Ні, тут не про це. Тут людина випала з реальності. Війна десь далеко
Для некоторых война далеко, и не затронула их. У меня три брата и дядя на войне. Близкий человек считается пропавшим безвести. Читать что пишут эти умники, реально противно
 
Назад
Угорі Унизу