В кого є в Limon просрочка?

  • Автор теми Автор теми Razen
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 6
  • Перегляди Перегляди 288

Razen

Форумчанин
Реєстрація
17 Гру 2025
Дописи
202
Реакції
33
Бали
193
Razen не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, в кого в них є просрочка як себе ведуть? Чи турбують оточення бо по ним мало інфи.
 
Доброго дня, в кого в них є просрочка як себе ведуть? Чи турбують оточення бо по ним мало інфи.
Настільки пам’ятаю, то швидко продають факторингам. У мене не турбували нікого, певно, сума була мала 🤔
 
Продали таліон, а тепер за таліон шле смс манітайм
Аналогічна ситуація- через 1 місяць продали Таліону, потім надійшов на електронну пошту лист що манітайм діють як довірена особа Таліону і з щоденною регулярністю надсилають якісь смс. Декілька разів телефонували оточенню. Періодично заходжу в особистий Таліону в очікуванні вигідної пропозиції, проте тишина
 
Аналогічна ситуація- через 1 місяць продали Таліону, потім надійшов на електронну пошту лист що манітайм діють як довірена особа Таліону і з щоденною регулярністю надсилають якісь смс. Декілька разів телефонували оточенню. Періодично заходжу в особистий Таліону в очікуванні вигідної пропозиції, проте тишина
Було ще манівео, то запропонували за тіло,а за лимон 1,5 хочуть не менше
 
Назад
Угорі