Таліон Плюс суд. Оплатити без виконавчого провадження

  • Автор теми Автор теми 8888
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 5
  • Перегляди Перегляди 104

8888

Форумчанин
Реєстрація
27 Сер 2022
Дописи
217
Реакції
37
Бали
2625
8888 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день! Чи вдалося комусь домовитися про сплату частинами, без виконавчого провадження після суду?
Як домовлялися?
Дуже дякую!
 
Добрий день! Чи вдалося комусь домовитися про сплату частинами, без виконавчого провадження після суду?
Як домовлялися?
Дуже дякую!
Сообщение в теме 'ЕЙС. Чи реально домовитись про сплату частинами після рішення суду ?' ЕЙС. Чи реально домовитись про сплату частинами після рішення суду ?
 
ротом або пальцями можна написати, спробуйте може вийде
А ви пробували ротом або пальцями не хамити людям? Зрозуміло, що мається на увазі,поштою чи телефоном,частинами чи одним платежем.
 
А ви пробували ротом або пальцями не хамити людям? Зрозуміло, що мається на увазі,поштою чи телефоном,частинами чи одним платежем.
Хочете двічі заплатити - платіть!
 
Я не дуже розумію, чому ця тема викликає таку реакцію? Невдоволення або агресію. Начебто не перша тема, але за інші МФО, де люди питають те саме, щоб домовитися без вп.Але в кожному МФО по різному.
Дякую за відповіді, мабуть, не потрібно було взагалі створювати тему.
 
Назад
Угорі