Я не дуже розумію, чому ця тема викликає таку реакцію? Невдоволення або агресію. Начебто не перша тема, але за інші МФО, де люди питають те саме, щоб домовитися без вп.Але в кожному МФО по різному.
Дякую за відповіді, мабуть, не потрібно було взагалі створювати тему.