• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд з АТ "УніверсалБанк" на 60 000 грн. У задоволенні позову відмовлено.

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 499

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
Ще у вересні 2023 року звернувся до мене клієнт на якого в суд подав Монобанк.
Хотіли стягнути трохи більше 60 000 грн.

1710864733000.png


Було підготовлено і направлено до суду відзив на позов, запеерчення на відповідь монобанку.

За результатами розгляду справи судом було встановлено, що банком недоведено навіть отримання моїм клієнтом картки в монобанку (напевно суддя за щось дуже злий на моно)))) або, нарешті знайшовся такий, що читає справу не по діагоналі)))
1710864931709.png

Також судом було встановлено, що моно ніяк не можуть визначитись на підставі якого договору вони хочуть стягнути нібито наявну заборгованість?))
Від 18 чи 19 року)))) Я вже не кажу, що паспорт кредиту вони принесли від 2021)))
1710865335185.png


Як наслідок, чергова перемога над Моно банком)))
Мої вітання клієнту.
1710865387835.png
 
Ще у вересні 2023 року звернувся до мене клієнт на якого в суд подав Монобанк.
Хотіли стягнути трохи більше 60 000 грн.

Переглянути вкладення 148854

Було підготовлено і направлено до суду відзив на позов, запеерчення на відповідь монобанку.

За результатами розгляду справи судом було встановлено, що банком недоведено навіть отримання моїм клієнтом картки в монобанку (напевно суддя за щось дуже злий на моно)))) або, нарешті знайшовся такий, що читає справу не по діагоналі)))
Переглянути вкладення 148857
Також судом було встановлено, що моно ніяк не можуть визначитись на підставі якого договору вони хочуть стягнути нібито наявну заборгованість?))
Від 18 чи 19 року)))) Я вже не кажу, що паспорт кредиту вони принесли від 2021)))Переглянути вкладення 148859

Як наслідок, чергова перемога над Моно банком)))
Мої вітання клієнту.
Переглянути вкладення 148860
Вітаю!
 
"У задоволенні позову відмовлено"
Я прошу прощения, можно простыми словами, что это означает? Это ж не решения вопроса? Что дальше с долгом?
 
Извините за вопрос не по Моно . У вас были суды с КредитКассой "на все"? На форуме много инфы что они не пробивные и многие адвокаты не хотят брать дела .
 
"У задоволенні позову відмовлено"
Я прошу прощения, можно простыми словами, что это означает? Это ж не решения вопроса? Что дальше с долгом?
что значит « не решение вопроса»?
вопрос был в том, что банк подал в суд на взыскание.
этот вопрос решен.
конечно еще может быть апелляция, если моно подаст.
но надеюсь и там получить такой же результат.

с долгом? а кому не все равно, что с ним? если его нельзя взыскать в законный способ
Извините за вопрос не по Моно . У вас были суды с КредитКассой "на все"? На форуме много инфы что они не пробивные и многие адвокаты не хотят брать дела .
видимо устаревшую инфу вы смотрели)))
пробивные)))
есть и решения, где им отказали полностью, есть где списали кучу насчитаных процентов.
что касается конкретно меня, то мои дела еще на рассмотрении в судах
 
Назад
Угорі Унизу