• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Суд по MONOBANK, виграв справу адвокат!

Advokat Ukraine

Адвокат
Адвокат
Реєстрація
14 Тра 2020
Дописи
1,125
Реакції
1,823
Бали
5,955
UAH
45.00
Ваш пол
Мужской
За моєї участі, як представника відповідача, рішенням одного із судів Вінницької області відмовлено у задоволенні позову АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" (Monobank) до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитною платіжною карткою «monobank».
 
Номерок дела оставьте) почитаем хорошее перед сном)
 
Advokat Ukraine, только спать думал лечь спокойно, а тут головоломки подвезли) ладно) поиск по тексту....
 
Хто шукає, той завжди знайде! ))) Я не проти, щоб рішення читали, воно вже є в публічному доступі. Для цього тема і створювалась.
? но номер дела, я вам не дам)))
реклама, такая реклама)) Панимаю)))
 
За моєї участі, як представника відповідача, рішенням одного із судів Вінницької області відмовлено у задоволенні позову АТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" (Monobank) до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитною платіжною карткою «monobank».
Поздравляю! А возврат за юридические услуги, присудили ?
 
Поздравляю! А возврат за юридические услуги, присудили ?
з тактичних міркувань, питання щодо стягнення витрат на адвоката за взаємною згодою з Клієнтом не "піднімали" під час розгляду справи, щоб мінімізувати бажання Банку подати апеляцію. Це перша моя справа з Monobankom. Слідкуєм чи набере рішення законної сили.
? но номер дела, я вам не дам)))
реклама, такая реклама)) Панимаю)))
Знаю, що Ви точно з легкістю таке рішення відстежите і без номера справи. Підказку дав, область зазначив :)
 
з тактичних міркувань, питання щодо стягнення витрат на адвоката за взаємною згодою з Клієнтом не "піднімали" під час розгляду справи, щоб мінімізувати бажання Банку подати апеляцію. Це перша моя справа з Monobankom. Слідкуєм чи набере рішення законної сили.

Знаю, що Ви точно з легкістю таке рішення відстежите і без номера справи. Підказку дав, область зазначив :)
да давно нашел)) я же не о себе)))
 
Поздравляю! А возврат за юридические услуги, присудили ?
За цим посиланням для вас буже цікава інформація щодо можливості стягнення витрат на адвоката!
да давно нашел)) я же не о себе)))
Іншим і не потрібин повний текст рішення суду, пересічному громадянину головне результат, що я і опрелюднив!
 
За цим посиланням для вас буже цікава інформація щодо можливості стягнення витрат на адвоката!

Іншим і не потрібин повний текст рішення суду, пересічному громадянину головне результат, що я і опрелюднив!
Я бы не расписывался за остальных))
Как минимум, уже два пользователя поинтерисовались решением))
Но ...это ваше дело, как отвечать))) удаляюсь
 
Можно мне в личку номер дела
Почитаю
Тоже суд сними был не в мою пользу пока что...
з тактичних міркувань, питання щодо стягнення витрат на адвоката за взаємною згодою з Клієнтом не "піднімали" під час розгляду справи, щоб мінімізувати бажання Банку подати апеляцію. Це перша моя справа з Monobankom. Слідкуєм чи набере рішення законної сили.

Знаю, що Ви точно з легкістю таке рішення відстежите і без номера справи. Підказку дав, область зазначив :)
 
За цим посиланням для вас буже цікава інформація щодо можливості стягнення витрат на адвоката!

Іншим і не потрібин повний текст рішення суду, пересічному громадянину головне результат, що я і опрелюднив!
Почему не нудно- ещё как нужно. По решениям суда пишу отзывы
 
Назад
Угорі Унизу