Так 6 років тому ,в ковід брала кредити.
Може і висилали якісь листи...де вони..
А виконавець не відповідає нормально, то в Дію посилає,
То фальшивий рахунок на не моє ВП.
А дзвонити до нього не хочу.
Вистачає колекторський дзвінків рідні.
Може і тривожна, але шість років не дуже тривожилася.
Так в Дію карточку банка треба, в вони заблоковані.
Я знайду в Дію, уговорили..
Вам дякую за увагу, підтримку і ссилку.
Не надає. В Дію посилаює, прислав рахунок на не моє ВП
Дякую.
Вона, тобто Я, не боїться. Карточки заблоковані, зайти не може.
А іншим способом вона, тобто Я, поки не хоче.