• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

профіт капітал подав позов до суду

  • Автор теми Arterat
  • Дата початку
  • Відповіді 25
  • Перегляди 2K

Arterat

Форумчанин
Реєстрація
27 Лис 2019
Дописи
248
Реакції
165
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Arterat не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго усім дня, профіт подали позов до суду, ніякого вп немає просто позов відразу до суду за місцем реєстрації. Підскажіть можливо у когось було щось подібне і який був кінцевий результат?!
 
Доброго усім дня, профіт подали позов до суду, ніякого вп немає просто позов відразу до суду за місцем реєстрації. Підскажіть можливо у когось було щось подібне і який був кінцевий результат?!
А документи отримали?
Було б цікаво почитати, як ці подають)))
 
Обра


Обрано склад суду тільки
Тоді чекайте відкридтя провадження і тоді вже за документами.
на мене також подали , я так глянув пішли профіти в атаку
Є таке)))
згадав, маю пару справ з ними)) поки в суді
 
Тоді чекайте відкридтя провадження і тоді вже за документами.

Є таке)))
згадав, маю пару справ з ними)) поки в суді
Результату ще небуло?? Бо я так глянув, там все що хочють , або частково присуджують
 
Мені також призначено склад суду. По ним був ВН. У суді признали його таким,що не підлягає виконанню рівно рік тому. Сьогодні на судовій владі випадково побачила,що 06.01 призначили склад суду. Не знаю,як бути
 
Мені також призначено склад суду. По ним був ВН. У суді признали його таким,що не підлягає виконанню рівно рік тому. Сьогодні на судовій владі випадково побачила,що 06.01 призначили склад суду. Не знаю,як бути
Отримувати документи та захищатись.
А як інакше?
 
Аналогічно, сьогодні також в електронному суді прийшло повідомлення, подали в суд за місцем реєстрації. Призначено склад суду, документів немає ніяких. Tarass , допоможете?
 
Аналогічно, сьогодні також в електронному суді прийшло повідомлення, подали в суд за місцем реєстрації. Призначено склад суду, документів немає ніяких. Tarass , допоможете?
Та нема питань))
Пошта, як і вайбер мої у вас є, тож пишіть як отримаєте документи.
 
Бо я так глянув, там все що хочють , або частково присуджують
До речі, дивився рішення по Профіту за 2022 рік на судовій владі, так майже всі рішення, які задовольнив суд - заочні. Відповідно - треба захищатися. І буде нам щастя!
 
06.01 було призначено склад суду, а 14.02 вже призначено до судового розгляду. Аж занадто швидко.
 
06.01 було призначено склад суду, а 14.02 вже призначено до судового розгляду. Аж занадто швидко.
Суд протягом 5 днів з моменту надходження позову виносить Ухвалу про відкриття провадження по справі і відправляє її разом з матеріалами позову на Вашу адресу. Тоді у Вас є 15 днів на написання відзиву.
Якщо Ви матеріали справи отримали пізно, або взагалі не отримали, Ви можете просити суд відкласти розгляд справи і надати додатковий час для написання Відзиву
 
Суд протягом 5 днів з моменту надходження позову виносить Ухвалу про відкриття провадження по справі і відправляє її разом з матеріалами позову на Вашу адресу. Тоді у Вас є 15 днів на написання відзиву.
Якщо Ви матеріали справи отримали пізно, або взагалі не отримали, Ви можете просити суд відкласти розгляд справи і надати додатковий час для написання Відзиву
Коли зносили ВН,на судовій владі був статус ''відкрито провадження''. 8 місяців це зайняло. А зараз щойно призначено склад суду, і вже через місяць сам суд. Жодних документів ніхто не надсилав.Якби не зайшла на суд.владу зовсім з іншого питання, то і не знала б нічого. У цьому самому суді у мене призначено суд. засідання по розлученню на 13.02, прийшло смс-СУДПОВІСТКА з інфо про суд. А тут наступного дня суд про стягнення ''боргу'', і ні смс ,НІЧОГО.
дивно:aggressive:
 
Назад
Угорі Унизу