• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Починаю залазити в прострочки

Nastya_1322

Форумчанин
Реєстрація
3 Гру 2022
Дописи
687
Реакції
177
Бали
343
UAH
0.00
Nastya_1322 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
 
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
От завжди дивує одне в таких ситуаціях : чоловік що, взагалі не питав звідки у вас гроші якщо ви не працюєте ?
 
забудьте за кредитну історію
телефонувати будуть всім кого знайдуть
краще зразу повідомити близьких що будуть телефонувати. щоб вони просто їх посилали або ігнорували.
В мене 8 мфо взяті під час війни.
я включив антиспам дзвінків (чекаю вигідних пропозицій)
Мілоан вже на 15 день пропунував реструктуризацію
кредит 7 вже пропонує 50% знижку
кредит плюс теж вже пропонує 40% знижки
Просто чекати на пропозиції, не нервувати та не звертати увагу на дзвінки чи смс (це все пуглки)
 
забудьте за кредитну історію
телефонувати будуть всім кого знайдуть
краще зразу повідомити близьких що будуть телефонувати. щоб вони просто їх посилали або ігнорували.
В мене 8 мфо взяті під час війни.
я включив антиспам дзвінків (чекаю вигідних пропозицій)
Мілоан вже на 15 день пропунував реструктуризацію
кредит 7 вже пропонує 50% знижку
кредит плюс теж вже пропонує 40% знижки
Просто чекати на пропозиції, не нервувати та не звертати увагу на дзвінки чи смс (це все пуглки)
Я можу антиспам включити і чоловіку і мамі. Я просто не знаю який встановити і по якому принципу вони працюють. Сподіваюся що підуть на якісь поступки. Мені не в якому разі не можна щоб чоловік дізнався. Я після нового року іду на нову роботу. І все їм виплачу. Але поки це капець...
 
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
Краще з рідними поговорити.
Бо ще гірше буде потім від того, що приховали це.
Номери ваших рідних дуже легко взнати,через прописки,бази данних банків.
Я можу антиспам включити і чоловіку і мамі. Я просто не знаю який встановити і по якому принципу вони працюють. Сподіваюся що підуть на якісь поступки. Мені не в якому разі не можна щоб чоловік дізнався. Я після нового року іду на нову роботу. І все їм виплачу. Але поки це капець...
Краще налаштувати телефон ,щоб не приймав незнайомі дзвінки.
 
Мені не в якому разі не можна щоб чоловік дізнався.
Чому? Бо це вже не впреше?
Я після нового року іду на нову роботу. І все їм виплачу.
Звідки така впевненість?))
Ви ж мабуть коли брали займи теж так думали...
 
Краще з рідними поговорити.
Бо ще гірше буде потім від того, що приховали це.
Номери ваших рідних дуже легко взнати,через прописки,бази данних банків.

Краще налаштувати телефон ,щоб не приймав незнайомі дзвінки.
Дякую. А як вони витягають з баз даних банків? Ніколи не вказувала номери рідних навіть у банках. А за прописку не переживаю там не має кому дзвонити. Але чоловіку з незнайомих номерів дзвонять по роботі. Ось і намагаюсь зрозуміти як працюють ці антиспам
Чому? Бо це вже не впреше?

Звідки така впевненість?))
Ви ж мабуть коли брали займи теж так думали...
А навіщо ви мені це пишете? Ви думаєте мені це подобається. Чи я не розумію що наробила дурості. Я написала для підтримки і за порадую. Для того щоб поспілкуватися з людьми в таких самих ситуаціях та дізнатися як вони вибралися з того болота. А не для того щоб мене засуджували. Не маючи що сказити по суті не пишуть мені будь-ласка.
 
Останнє редагування:
Дякую. А як вони витягають з баз даних банків? Ніколи не вказувала номери рідних навіть у банках. А за прописку не переживаю там не має кому дзвонити. Але чоловіку з незнайомих номерів дзвонять по роботі. Ось і намагаюсь зрозуміти як працюють ці антиспам
Ваші рідні картками банківськими користуються ,а там всі дані.
Почитайте форум,навіть дзвонарі находять рідних, яких ви не чули багато років.Звичайно є такі люди,в кого рідних не діставали.Але таких меньше.
З власного досвіду ,можу порадити вам,щоб ви попередили всіх важливих для вас людей.Я так зробили і мала і маю спокій.Нехай кажуть ,що вас не знають.
 
А не для того щоб мене засуджували.
Не знаю де ви побачили "осуд". Я вам задав прямі запитання, щоб щось можливо підказати.
А ви обурюєтесь чогось. Хочете "петляти" і надалі - ваша справа. Брешіть і далі чоловіку. І намагайтесь відтянути що всеодно відбудеться.
Не маючи що сказити по суті не пишуть мені будь-ласка.
Як скажете.
Удачі.
 
Не знаю де ви побачили "осуд". Я вам задав прямі запитання, щоб щось можливо підказати.
А ви обурюєтесь чогось. Хочете "петляти" і надалі - ваша справа. Брешіть і далі чоловіку. І намагайтесь відтянути що всеодно відбудеться.

Як скажете.
Удачі.
Дякую. І вам удачі)
Ваші рідні картками банківськими користуються ,а там всі дані.
Почитайте форум,навіть дзвонарі находять рідних, яких ви не чули багато років.Звичайно є такі люди,в кого рідних не діставали.Але таких меньше.
З власного досвіду ,можу порадити вам,щоб ви попередили всіх важливих для вас людей.Я так зробили і мала і маю спокій.Нехай кажуть ,що вас не знають.
Дякую. Навіть не знаю як це їм сказати. Мені місяці півтора якось протриматися. Вам як на роботі буду. Все і заплачу. Але я навіть боюсь подумати що там за півтора місяці з цими кредитами буде.
 
Дякую. І вам удачі)

Дякую. Навіть не знаю як це їм сказати. Мені місяці півтора якось протриматися. Вам як на роботі буду. Все і заплачу. Але я навіть боюсь подумати що там за півтора місяці з цими кредитами буде.
Розумію вас.
Але з чоловіком краще поговорити,можливо не всю правду повністю.Бо якщо почнуть йому дзвонити ,то повірте розкажуть і прикрашать так.....моїй родичці розповіли повністю за всі борги.
Так що міркуйте.?
І це пройде.....
 
Дякую. І вам удачі)

Дякую. Навіть не знаю як це їм сказати. Мені місяці півтора якось протриматися. Вам як на роботі буду. Все і заплачу. Але я навіть боюсь подумати що там за півтора місяці з цими кредитами буде.
вважайте що за ці півтора місяці вже буде нараховано +- 150-300% а то й більше
в мене за 30 днів + зверху стільки ж як і тіло на всіх 8 мфо
інфу дізнаються з баз банкіських, мфо і тд... а ше якщо ви давали доступ до місця знаходження (то вважайте що подзвонять всім хто був поруч)
якщо ваш чоловік приймає невідомі дзвінки то антиспам не варінт
антиспам блокує всі невідомі.
а ще картки банківські на які брали кредит або якось були в ціх мфо, відразу зніміть всі гроші з цих карток та краще взагалі іх перевипустити. будуть автоматично знімати без вашого відома гроші з карток
 
Nastya_1322, не скажете Ви - скажуть кали. І просто представте на секунду, що йому скажуть його прізвище, ім'я, по-батькові, ідентифікаційний код, дату народження, батьків його назвуть. Скажуть, що тепер це його кредити і назвуть суму з бкі. І якщо він Вам не допоможе, то вже його батьки допомагатимуть.
Він 100% буде вимагати пояснень. І справедливо.
Потім позвонять Вашим батькам. З +/- такою ж казкою. Може чоловікові на роботу до керівництва. Це я дуже лайтово описую. Дзвінків багато буде. Дуже.

Дійте на випередження. Якщо чоловік Вам довіряє, то прислухається і говорити з ними не буде. Від цього в нього буде більше часу на роботу і ціліше нерви.
Те ж стосується і батьків.
Та і Вас теж. По дзвінки не несуть жодного сенсу. Є гроші зайві - платіть і не звонитимуть. Немає? - перечекайте терор.

Ще краще - змініть номери і забудьте про особисті кабінети. Чим частіше лазите і говорите з калами тим частіше дзвонитимуть.
P.s. там писали про перевипуск карт - дійте. Прямо завтра. Всі карти, на які отримували кошти з МФО і з яких пролонгували.
 
вважайте що за ці півтора місяці вже буде нараховано +- 150-300% а то й більше
в мене за 30 днів + зверху стільки ж як і тіло на всіх 8 мфо
інфу дізнаються з баз банкіських, мфо і тд... а ше якщо ви давали доступ до місця знаходження (то вважайте що подзвонять всім хто був поруч)
якщо ваш чоловік приймає невідомі дзвінки то антиспам не варінт
антиспам блокує всі невідомі.
а ще картки банківські на які брали кредит або якось були в ціх мфо, відразу зніміть всі гроші з цих карток та краще взагалі іх перевипустити. будуть автоматично знімати без вашого відома гроші з карток
А якщо ідти з ними на контакт теж будуть рідним телефонувати?
Nastya_1322, не скажете Ви - скажуть кали. І просто представте на секунду, що йому скажуть його прізвище, ім'я, по-батькові, ідентифікаційний код, дату народження, батьків його назвуть. Скажуть, що тепер це його кредити і назвуть суму з бкі. І якщо він Вам не допоможе, то вже його батьки допомагатимуть.
Він 100% буде вимагати пояснень. І справедливо.
Потім позвонять Вашим батькам. З +/- такою ж казкою. Може чоловікові на роботу до керівництва. Це я дуже лайтово описую. Дзвінків багато буде. Дуже.

Дійте на випередження. Якщо чоловік Вам довіряє, то прислухається і говорити з ними не буде. Від цього в нього буде більше часу на роботу і ціліше нерви.
Те ж стосується і батьків.
Та і Вас теж. По дзвінки не несуть жодного сенсу. Є гроші зайві - платіть і не звонитимуть. Немає? - перечекайте терор.

Ще краще - змініть номери і забудьте про особисті кабінети. Чим частіше лазите і говорите з калами тим частіше дзвонитимуть.
P.s. там писали про перевипуск карт - дійте. Прямо завтра. Всі карти, на які отримували кошти з МФО і з яких пролонгували.
Дякую. В мене не на одній картці не копійки не має. Нічого не знімуть. Подумаю як це все сказати. Аж страшно подумати що говорити і що буде у відповідь. Я наївно сподівалася що у воєнний час не має такого терору. І можна з ними якось домовитися
 
Nastya_1322, спишуть в мінус. Їм не проблемно. Овердрафт... І будете винні банку.
 
не важливо яка карта
просто міняйте її
Я можу її просто заблокувати в кабінеті та відкрити нову? В тому ж банку? Дякую вам.
не важливо яка карта
просто міняйте її
Скажіть а якщо намагатися з ними якось домовитися вони йдуть на якісь поступки, та не дзвонять родині?
не важливо яка карта
просто міняйте її
Я з ними сьогодні говорила повідомила що не можу оплатити в зможу піздніше. Вони сказала що зафіксували і не будуть мені поки телефонувати. Не знаю наскільки це правда
 
Останнє редагування:
у всіх по різному

у мене наприклад в антіспамі кожен день 200+- дзвінків
комусь з друзів не телефонували бо я ніде не світив ніколи їх
можливо комусь і дзвонили але ніхто ще нічого не казав мені )

чим більше ви будите з ними розмовляти або про щось просити вони тільки будуть розуміти що можна тягнути час і стребувати більше з вас
одне мфо може і не подзвонить іншим особам а всі інші можуть
 
Nastya_1322, змиріться. Дзвінки будуть. Нікуди не дінетесь. Це не боляче. За це бити і вбивати ніхто не буде.
Чим раніше це зрозумієте, тим раніше Ви почнете спати нормально.
 
Назад
Угорі Унизу