• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Після продажу манівео боргу, Таліон хотять два тіла кредита

  • Автор теми madina85
  • Дата початку
  • Відповіді 34
  • Перегляди 2K
Талион хотят 2 тела. Что ждать от них?
Як і від всіх решти.
Можуть півтіла запропонувати, можуть перепродати, можуть в суд піти... хто зна як воно може бути.
У всіх по-різному.
Не потрібно нічого чекати. Живіть своїм життям і вирішуйте проблеми по мірі необхідності.
В мене особисто вони тільки дзвонили кому змогли. Потім переуступили іншим попрошайкам.
І через наступні вже лупанули напис... але то вже інша історія.
 
закрыл талион , хотели 29к , закрыл за 15 .(тело было 10) . может можно былоб и за меньше
 
Как вы по гарантийке оплачивали. Страшно. через приложение банка или как. Как от них обратную связь получить?
 
Как вы по гарантийке оплачивали. Страшно. через приложение банка или как. Как от них обратную связь получить?
Прислали гарантийное письмо на укрпочту с мокрой печатью и реквизитами. Так и закрыл.
Как вы по гарантийке оплачивали. Страшно. через приложение банка или как. Как от них обратную связь получить?
Через личный кабинет Манивео.
 
В ЛК висит 12000 а предложили за 6000 закрыть на реквизиты талион. Как быть. Письмо было на ел. Почту
Тело 3000. Уже месяц просят 2 тела. Я в растерянности.
 
В ЛК висит 12000 а предложили за 6000 закрыть на реквизиты талион. Как быть. Письмо было на ел. Почту
Тело 3000. Уже месяц просят 2 тела. Я в растерянности.
Таліон можливо закрити за півтіла
 
Поспішили. Їх можна і за півтіла закрити
Мені не пропонували пів-тіла. Спочатку таліон вимагав тіло+17тисяч відсотками, а через півроку подали в суд і вже отримали заочне рішення. Я вважаю, що людина вчинила правильно.
 
То пишете может в суд пойти, то жди полтела...месяц предлагают с 3000 заплатить 6000 сегодня даже на ел. почту гарантийный прислали. Морозится что-ли????? Дід,
 
То пишете может в суд пойти, то жди полтела...месяц предлагают с 3000 заплатить 6000 сегодня даже на ел. почту гарантийный прислали. Морозится что-ли????? Дід,
Я вам пишу що багато хто з форуму закрили за півтіла саме в таліоні.
Що робити вам - особисте ваше рішення.
Тут немає одностайної відповіді.
В мене вони пропонували так само півтіла. Я проігнорив.
Але це моє рішення. В моєму індивідуальному випадку. От і все.
І так - раніше вони ходили до суду і ліпили написи.
Тож звідки вам хтось має точно сказати як саме вони вчинять з вами ? Це риторичне запитання.
 
нет, хватит . надо закрывать потихоньку и забыть про это все
Обов'язково отримуйте довідку про відсутність заборгованості і перевіряйте себе в УБКІ. Я вважаю, що Ви зробили правильно, що закрили. Знаю випадок, коли не пропонували пів-тіла, а подали в суд на стягнення тіла та відсотків у подвійному розмірі.
 
Куда оплачивать то. Расчётный счёт талион?
Как потом доказать им что оплачивал?
Как происходит это все объясните пожалуйста
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу