Основная флудилка форума

IMG_20240317_043659.webp
 
1710681850854.webp
Під час Першої світової війни кішок спеціально тримали в окопах для того, щоб вони заздалегідь попереджали про газову атаку. Також відомо, що в роки Другої світової їх брали на борт підводних човнів як живих детекторів якості повітря.
 
Назад
Угорі