Основная флудилка форума

IMG-3c9517a39383b29ac41c6141e3eb8a15-V.webp
 
Ну не дає мені спокою окрас цього кота. Бакси,бакси... Серйозно задумуюсь,щоб перефарбувать свого. Як вважаєте фарба триматиметься?🙄🙄
Screenshot_20240316-103834.webp
IMG_20240314_204424.webp
 
Ну не дає мені спокою окрас цього кота. Бакси,бакси... Серйозно задумуюсь,щоб перефарбувать свого. Як вважаєте фарба триматиметься?🙄🙄
Screenshot_20240316-103834.png
IMG_20240314_204424.jpg
Дай котикові спокій. У мого Сьомочки уже сіді шерстинки почали з'являтися.
 
Назад
Угорі