Основная флудилка форума

Ні ,не дозволяє квадратура ,а мучити тваринку ,зараз можу тільки рибок ,або хом'яка )
Попугая заведи. Могу клетку продать))
Одну покупаешь, вторая в подарок))
Ещё есть бассейн для птичек, интересует?)
 
Та ,як я цілий день на роб .,а йому потрібна увага ,ото моє рибки )))
Заведи двух домашніх крисок, бери хлопчиків. Вони дуже розумні, будеш зразу мати двух компаньйонів.
 
Заведи двух домашніх крисок, бери хлопчиків. Вони дуже розумні, будеш зразу мати двух компаньйонів.
Я вже думав ,і вони будуть самі до вечора
На любителя
Я вже думав ,і вони будуть самі до вечора

На любителя
Ага ,ще і лисих з великими горішками )))))
 
IMG_20240309_201138.webp

Дивись, майже як сіамський котик.
 
Я вже думав ,і вони будуть самі до вечора

На любителя

Ага ,ще і лисих з великими горішками )))))
Тому потрібно брати двух, їм разом буде весело. Тільки краще хлопчиків, щоб не стати власником крисячої ферми.
Ууу,красень
Тільки одна проблема .Скільки він проживе ?
2-3 роки.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі