Основная флудилка форума

А ти все у Романа питала,а воно он де ті гроші😁😁
1707224072693.jpg
Думаєш у Романа своя карта є?

Я думаю що ні. Роман там ходить, щось шукає в полі.
IMG_20240206_161417_299.webp
 
Ранок... Чоловік дружині.
- Люба , зроби мені цей..... ну як його.... ну цей.. ,
- Добре, коханий!
Через деякий час задоволений чоловік:
— Та й фіг з ним, з цим чаєм!
Вчителька:
- «Впав» і «висить» - це дієслова.
Вовочка:
- Сумніваюся.
Вчителька:
- Вони означають дію.
Вовочка:
- Та яка може бути дія, якщо впав і висить.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі