Оплата судового рішення без відкриття виконавчого провадження.

Mikadosik

Форумчанин
Реєстрація
20 Січ 2024
Дописи
105
Реакції
71
Бали
913
Mikadosik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго вечора. Потрібна порада, як діяти в наступній ситуації - з квітня-місяця цього року маю судове рішення по справі з "Юніт Капітал". Сума боргу була 24405,60 грн. Наразі оплачено лише 7000, залишок - 17405,60 грн. Підкажіть, як з ними можна домовитися, щоб не відкрили виконавче провадження, і оплатити на протязі наступних двох місяців залишок боргу? Оплатити всю суму не можу, бо оплачую інші заборгованості. Хто мав з ними справу?
 
Всім доброго вечора. Потрібна порада, як діяти в наступній ситуації - з квітня-місяця цього року маю судове рішення по справі з "Юніт Капітал". Сума боргу була 24405,60 грн. Наразі оплачено лише 7000, залишок - 17405,60 грн. Підкажіть, як з ними можна домовитися, щоб не відкрили виконавче провадження, і оплатити на протязі наступних двох місяців залишок боргу? Оплатити всю суму не можу, бо оплачую інші заборгованості. Хто мав з ними справу?
Да можете договориться но это не гарантия того, что не будет открыто исполнительное производство, пока вы платите.
 
Назад
Угорі