Mikadosik
Форумчанин
- Реєстрація
- 20 Січ 2024
- Дописи
- 105
- Реакції
- 71
- Бали
- 913
Mikadosik не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго вечора. Потрібна порада, як діяти в наступній ситуації - з квітня-місяця цього року маю судове рішення по справі з "Юніт Капітал". Сума боргу була 24405,60 грн. Наразі оплачено лише 7000, залишок - 17405,60 грн. Підкажіть, як з ними можна домовитися, щоб не відкрили виконавче провадження, і оплатити на протязі наступних двох місяців залишок боргу? Оплатити всю суму не можу, бо оплачую інші заборгованості. Хто мав з ними справу?

