• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нові кредити. Как ведёт себя эта организация? Микрозайм в Украине.

Сьогодні створили групу у вайбері, добавили родичів і ще невідомих мені людей.
І що вони в тій групі писали? Верона (гроші всім) створила групу в вайбері, накидала туди парочку людей і фото з паспортом моє розповсюджували. Мені цікаво чи ці те саме роблять чи просто пишуть що типу ви боржник, бла бла бла...
 
І що вони в тій групі писали? Верона (гроші всім) створила групу в вайбері, накидала туди парочку людей і фото з паспортом моє розповсюджували. Мені цікаво чи ці те саме роблять чи просто пишуть що типу ви боржник, бла бла бла...
Ну гроші всім не просто фото кидають, а ще й образи пишуть. А нові культурно пишуть. Що вводить кредитора в оману і щоб посприяли.
 
Ну гроші всім не просто фото кидають, а ще й образи пишуть. А нові культурно пишуть. Що вводить кредитора в оману і щоб посприяли.
А, ну то хай пишуть. Якщо культурно - я не проти.
 
В особистому кабінеті самі закрили прострочений кредит з тілом 2000 (протермінування фактично почалося в липні, закрили "заднім" числом в червні, типу через пару днів після відкриття) і "намалювали" новий на 8000, при цьому відсотками вже нагнали до 16-ти тисяч з копійками. Цікаво, це тільки я такий "особливий" клієнт, чи, може, ще в когось були липові договори?
 
Звонили каждый день. Родным тоже часто. Но звонят с одного номера. Что для шараги очень странно. Заблочили и все. Почти каждый день присылали смс. То предлагали почти два тела. Потом списывали все больше и больше процентов в смс. Теперь прислали смс закрыть за тело. Написала им на почту, попросила гарантийку. Прислали.
 
Доброго дня в мене договор починається з 00- і 6 цифр що це означає.
 
Каким образом угрожают?
Там есть такой оператор Станислав Сергеевич. Хам ужасный. Когда брала трубку, говорит если не оплатите и окружению звонить будем и на работу писатб и приходить.
 
Там есть такой оператор Станислав Сергеевич. Хам ужасный. Когда брала трубку, говорит если не оплатите и окружению звонить будем и на работу писатб и приходить.
Все шараги так говорят) Просто не общайтесь с ними
 
Там есть такой оператор Станислав Сергеевич. Хам ужасный. Когда брала трубку, говорит если не оплатите и окружению звонить будем и на работу писатб и приходить.
Это еще не угрозы. У меня звонили соседям моих дальних знакомых и говорили, что приедут к НИМ из-за меня и вынесут у них все из дома вместе с дверью. Вот это реально угрозы.
 
Самая не настойчивая компания.
Если правильно им объяснить что к чему.
Номер вашего договора не с "0" случайно начинается?
собственно, одна из немногих компаний оштрафована НБУ как раз по причине поведения относительно должников
 
У меня лапочками были ??
 
Назад
Угорі Унизу