Johnny_78
Читач
- Реєстрація
- 26 Чер 2026
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Johnny_78 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня! Novapay заблокувала картку, документи їм треба, на даний момент немає чого їм пред'явити, неофіційний дохід, і не те щоб там якісь великі кошти проходили, але тим не менш картку вони заблокували. Написав заяву на закриття і отримання залишку коштів на картці, сума невелика всього 2000 але вони забирають 30% якщо сума більша 1000, і забирають все якщо менше... Буквально за тиждень до блокування там 8000 було, тобто могли тупо пару тисяч забрати... Чи можу я їм якось заперечити і добитись виплати всієї суми, бо це якась дурня як на мене...

