• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Необхідна психологічна допомога - залишилась в окупації, не виводжу

Tatka1796

Форумчанин
Реєстрація
19 Кві 2019
Дописи
1,181
Реакції
729
Бали
2,805
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Tatka1796 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
 
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
Це нормальна реакція... просто ви вимотані морально і фізично. Головне що ви тримаєтесь, хоч це і дуже важко.
Ще трохи... не падайте духом.
 
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
Тримайтеся!
Треба надіятись на добро.
І виженуть ту нечисть.
Сидіть в укритті.
Сил вам!!!!
І нехай ангел оберігає!!!
От сусідів маємо....
 
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
Выехать вариантов совсем нет?
 
Выехать вариантов совсем не
Есть. Но я не хочу оставлять здесь своих родных,а они ни в какую не хотят(((
Це нормальна реакція... просто ви вимотані морально і фізично. Головне що ви тримаєтесь, хоч це і дуже важко.
Ще трохи... не падайте духом.
Дуже дякую
 
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
Тримайся...????
Про вас не забули...??Ще трішки...?
 
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
Уезжайте оттуда поскорее. К примеру в Германию, хорошие условия для беженцев из Украины.
 
Держитесь. Вы герой. Я сбежала заграницу ещё в конце марта. Хочется домой, может если бы не дети, поехала бы. Даже не представляю, что Вам сказать. С одной стороны, родные не хотят, но с другой - мне кажется надо уезжать из прифронтовых городов. Чем меньше гражданских, тем военным проще. Лучше потом вернуться. Хотя , у Вас возможность, наверно, только в РФ? Выпустят пооом в ЕС? Если через Крым и в Грузию, например. В Румынии тоже неплохие условия. Помимо Германии.
Надо решаться...
 
Сьогодні знову не було світла.
День є,три нема (( бригаду розігнали..
Держитесь. Вы герой. Я сбежала заграницу ещё в конце марта. Хочется домой, может если бы не дети, поехала бы. Даже не представляю, что Вам сказать. С одной стороны, родные не хотят, но с другой - мне кажется надо уезжать из прифронтовых городов. Чем меньше гражданских, тем военным проще. Лучше потом вернуться. Хотя , у Вас возможность, наверно, только в РФ? Выпустят пооом в ЕС? Если через Крым и в Грузию, например. В Румынии тоже неплохие условия. Помимо Германии.
Надо решаться...
Есть и через Крым, но это слишком дорого.
Только через Васильевку на подконтрольную)) но моих же не вытащишь ?
 
Сьогодні знову не було світла.
День є,три нема (( бригаду розігнали..

Есть и через Крым, но это слишком дорого.
Только через Васильевку на подконтрольную)) но моих же не вытащишь ?
Уговаривайте.... едьте сами. Страдать всем вместе? Смысл? Понимаю Ваше нежелание. Но надо себя заставить. Многие, кто не хотел, приехав, пожив неделю без сирен и бахов, говорят, что ж я...
 
Сьогодні знову не було світла.
День є,три нема (( бригаду розігнали..

Есть и через Крым, но это слишком дорого.
Только через Васильевку на подконтрольную)) но моих же не вытащишь ?
350 баксов с неподконтрольной в польшу. плюс минус, и там есть эвакуационный поезд в германию и волонтёры.
Можно от адреса до адреса с неподконтрольной в германию 500-600 $
 
Tatka1796, по можливості виїзджай. Більшість з Херсонської області виїхали через Крим, росію, Латвію - а там в любу країну Європи. Рятуйся, бо за місяці війна не закінчиться.
 
Есть и через Крым, но это слишком дорого.
Только через Васильевку на подконтрольную)) но моих же не вытащишь ?
Через Василівку за тиждень пропустили чоловік 150. Там треш! Краще вже через Крим
 
Сьогодні знову не було світла.
День є,три нема (( бригаду розігнали..

Есть и через Крым, но это слишком дорого.
Только через Васильевку на подконтрольную)) но моих же не вытащишь ?
Психолог из меня - так себе...
Но, такой вопрос;
Ваши родные лежачие, не транспортабельные, или нуждаются в Вашей опеке?
Вы взрослые дяди и тети, которые принимают решение. Они, приняли решение - сидеть ровно на попе, дабы не смарадерили их имущество. Под Вашим решением: -"Я их не брошу", читается - Мне самой сцикотно.
С моего населенного пункта, тоже велась стрельба. Сейчас, посёлок, только на карте николаевской области остался...
 
Сама суть в заголовку..
Залишилась в окупації на лівому березі Херсонської області. Мало того, що прилітає, то ворог заїхав до нас в село і від нас запускає снаряди. Цілими днями будинок трясеться.
Від нас до Херсону трохи більше 10 км. 10 км до наших!!!
Про нас взагалі не пишуть у змі! І я вже не витримую- плачу майже кожного дня. Замість радості за Херсон - заздрість,що вони вже вільні. Так же не має бути!!!
Я вам дуже сильно співчуваю та обіймаю вас. Я розумію як важко, моя хороша знайома теж на лівому березі. Грошей щоб виїхати не має і не було. Їй потрібно на 3. Що ці нелюди виробляють в неї-жахи.
Я не на вашому місці і особливо давати поради не можу, тому що я сиджу на дивані в теплі і в безпеці.
Про виїхати- це ваше рішення. Я сама не знаю чи поїхала б залишивши рідних в такій небезпеці. Мої відносно в спокійному місті. Я ж поїхала з малою до рідних в Німеччину. Заведіть тут щоденник, або ж пишіть тут, ми з вами. Це важко, але думайте про своє здоров'я. Після закінчення війни відновитись морально багатьом буде дуже складно. Я вас прошу-знайдіть теми які вас цікавлять- читайте, дивіться. Поки що, якщо ви вирішили залишитись, у вас вибору, на жаль, не має. Розумію що безвихідь. Поки що ви змінити не можете. Думайте про себе. Зараз нервів вже у нікого не має, але, будь ласка, хоч трохи бережіть їх. Якщо що, пишіть сюди, мені в лічку. Обіймаю вас ще раз. Нехай Господь оберігає вас???

Про вас не забули. Ми просимо Бога щоб він допоміг.
 
Психолог из меня - так себе...
Но, такой вопрос;
Ваши родные лежачие, не транспортабельные, или нуждаются в Вашей опеке?
Вы взрослые дяди и тети, которые принимают решение. Они, приняли решение - сидеть ровно на попе, дабы не смарадерили их имущество. Под Вашим решением: -"Я их не брошу", читается - Мне самой сцикотно.
С моего населенного пункта, тоже велась стрельба. Сейчас, посёлок, только на карте николаевской области остался...
Я вам искренне сочувствую, но вы не правы. Не сцыкотно.
Просто если вдруг что случится,как мне жить потом с этим,зная что бросила, не сберегла..
 
Tatka1796, я з лівого берега і я зовсім недавно взяла дітей за руки і поїхала. Я думаю родичі повинні самі зробити вибір. Мої зробили, виїхали після мене через 3 дні. Перечекати той дурдом можна і більш-менш спокійно. І так, мільйонів в мене немає
 
Я вам искренне сочувствую, но вы не правы. Не сцыкотно.
Просто если вдруг что случится,как мне жить потом с этим,зная что бросила, не сберегла..
Ну что значит "не сберегла"? Вы не Господь, чтобы обьять необьятное. Закончиться все равно отьездом, но уже с более расшатанным здоровьем. Тем более, если нет супруга, из-за которого, я понимаю, Вы бы остались.
 
Ну что значит "не сберегла"? Вы не Господь, чтобы обьять необьятное. Закончиться все равно отьездом, но уже с более расшатанным здоровьем. Тем более, если нет супруга, из-за которого, я понимаю, Вы бы остались.
Оффтоп
Сейчас все мужики, "Как чемоданы без ручек. И с собой не возьмешь, и бросить жалко":)
 
Назад
Угорі Унизу