Емі-Лія
Форумчанин
- Реєстрація
- 11 Лют 2025
- Дописи
- 28
- Реакції
- 11
- Бали
- 278
Емі-Лія не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
вже більше місяця прострочка, платежів небуло. Набрала їм через декілька днів що не можу внести платіж потрібно домовитись про рестукторизацію, на що отримала відповідь що це не можливо.
Ігнорила їх тепер пишуть щоб скинути документ який підтверджуєм складне становиш, скинула витяг з УБКІ.
Тіло 10К хочуть 16К поділити на декілька платежів не хочуть. Варто чекати на пропозицію. Можливо хтось стикався з таким
Ігнорила їх тепер пишуть щоб скинути документ який підтверджуєм складне становиш, скинула витяг з УБКІ.
Тіло 10К хочуть 16К поділити на декілька платежів не хочуть. Варто чекати на пропозицію. Можливо хтось стикався з таким

