• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Нараховують проценти,на поступки не йдуть....

  • Автор теми Ivet
  • Дата початку
  • Відповіді 21
  • Перегляди 2K

Ivet

Читач
Реєстрація
28 Тра 2022
Дописи
7
Реакції
3
Бали
278
UAH
0.00
Ivet не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт всім.Маю кредит в Credit 7,тіло 8500,взятий 22.02.22.Все було спокійно до 26 квітня,а потім...почалися нарахування,просила їх про реструктуризацію ,але...вони про це навіть слухати не хочуть,тіпа мій кредит даний на 1 рік....хоча я оформлювала на 30 днів.Що робити,так як сума вже 11 тисяч і далі росте.Є можливість раз в місяць закинути 1-2тисячі,не більше,але цього не вистачає навіть на погашення відсотків.Мені здається,що це найнагліша компанія,так як інші запропонували реструктуризацію і все ок,проценти зупинили і виплачуй по мінімуму,а ці.. ?????
 
Знаєте, я теж думала, що вони найгірші, але виявилось що вони ще нн найгірші, у мене теж нараховували відсотки, я звернулась до них з листом на електронну пошту написала що готова погасити тіло до кінця місяця (в запасі з дати листа було 30 днів) і Ви знаєте вони пооодились хоть і не зразу, тіло моє було 10500 і вони в особистому кабінеті змінили суму і прикріпили гарантійку і на пошту прислали теж гараниійку і так я у них погасила, сама неочікувала, а від деяких мфо від яких думала буде легко тіпа укрпозика так навпаки важко - не йдуть ні на які поступки
 
Знаєте, я теж думала, що вони найгірші, але виявилось що вони ще нн найгірші, у мене теж нараховували відсотки, я звернулась до них з листом на електронну пошту написала що готова погасити тіло до кінця місяця (в запасі з дати листа було 30 днів) і Ви знаєте вони пооодились хоть і не зразу, тіло моє було 10500 і вони в особистому кабінеті змінили суму і прикріпили гарантійку і на пошту прислали теж гараниійку і так я у них погасила, сама неочікувала, а від деяких мфо від яких думала буде легко тіпа укрпозика так навпаки важко - не йдуть ні на які поступки
Я вже 8 листів відправила на електронку,а відповідь одна й та сама...Платіть по договору...інших варіантів немає...
 
Привіт всім.Маю кредит в Credit 7,тіло 8500,взятий 22.02.22.Все було спокійно до 26 квітня,а потім...почалися нарахування,просила їх про реструктуризацію ,але...вони про це навіть слухати не хочуть,тіпа мій кредит даний на 1 рік....хоча я оформлювала на 30 днів.Що робити,так як сума вже 11 тисяч і далі росте.Є можливість раз в місяць закинути 1-2тисячі,не більше,але цього не вистачає навіть на погашення відсотків.Мені здається,що це найнагліша компанія,так як інші запропонували реструктуризацію і все ок,проценти зупинили і виплачуй по мінімуму,а ці.. ?????
Не платіть, вам нічого не буде. Кажіть можу закрити тіло, не хочете це ваші проблеми. Все рівно запропонують тіло, я їх так закрив
 
Не платіть, вам нічого не буде. Кажіть можу закрити тіло, не хочете це ваші проблеми. Все рівно запропонують тіло, я їх так закрив
Дякую)))
Пробуйте домовитися закрити за тіло кредиту
Пробую,але все марно...)))
 
Привіт всім.Маю кредит в Credit 7,тіло 8500,взятий 22.02.22.Все було спокійно до 26 квітня,а потім...почалися нарахування,просила їх про реструктуризацію ,але...вони про це навіть слухати не хочуть,тіпа мій кредит даний на 1 рік....хоча я оформлювала на 30 днів.Що робити,так як сума вже 11 тисяч і далі росте.Є можливість раз в місяць закинути 1-2тисячі,не більше,але цього не вистачає навіть на погашення відсотків.Мені здається,що це найнагліша компанія,так як інші запропонували реструктуризацію і все ок,проценти зупинили і виплачуй по мінімуму,а ці.. ?????
Вы предложили - они отказались. Пусть теперь бегают за вами сами и канючат тело. Все мфо предлагают тело. Всё. Просто чуть позже. Да забейте на них пока и все.
 
у меня кредит касса 2 года на снежинке. Брал 6 тысяч а спустя два года требуют 16 тыс. 16, Карл. я готов 6 одать а они строят иллюзии и хотят 16)))
 
Вышла в просрочку во время военного положения. Не брала трубку, пока не готова была закрывать, сегодня сама связалась с ними, согласились за тело кредита, в кабинете сменили сумму , после оплаты сразу прислали справку о закрытии в вайбер.
 
Тоже так же, впринципі пропозиція нормальна, не те що у деяких, у укрпозики наприклад тіло і всі проценти?дypaки наче хтось буде проценти щас платить
Запропонували сьогодні тіло заплатити,але до завтра...
 
Від кредит 7 по 15 дзвінків в день,не беру..бо нема чого ім запропонувати,грошей так нема,чи телефонують зараз контактним собам?
 
Мне тож звонят , но пока по одному звонку , хотя вчера были 10 звонков с киевскими номерами , и самое интересное что не понятно кто и не известные номера которых в интернете нету , проверяла как могла
 
Мне тож звонят , но пока по одному звонку , хотя вчера были 10 звонков с киевскими номерами , и самое интересное что не понятно кто и не известные номера которых в интернете нету , проверяла как могла
Кредит 7 если верить тэгам уже с разнообразных звонит. И 094,и 056,044
.У меня на этой неделе с ума они сошли, видать автодозвон
 
Просите закрыть за полтела и торгуйтесь до тела.

Кредит 7 если верить тэгам уже с разнообразных звонит. И 094,и 056,044
.У меня на этой неделе с ума они сошли, видать автодозвон
дзвонили з пятьох номерів знайомій,номер якоі був вказаний як контактний.окрім неі не дзвонили поки нікому.
 
Кредит 7 если верить тэгам уже с разнообразных звонит. И 094,и 056,044
.У меня на этой неделе с ума они сошли, видать автодозвон
Ну если по тэгам да , там написано кто . Но мне часто попадается (упсс ,то есть такого номера нету или не существует ) , вчера 9 звонков 044 и один киевстар , думаю прекрасно . А сегодня почти тихо за весь день 3 звонка один монивео ,а остальные не знаю
 
Назад
Угорі Унизу