• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Money4you погрожують родичам

  • Автор теми Lizzzka
  • Дата початку
  • Відповіді 105
  • Перегляди 8K

Lizzzka

Читач
Реєстрація
25 Гру 2021
Дописи
15
Реакції
16
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lizzzka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні дізналась, що подзвонили сестрі, з якою я навіть не спілкуюсь за мій долг колектор money4you. Розмовляв на повишений тонах, погрожував, сестра розмову не записала. Є сенс писати якісь заяви в поліцію і т.д.?
 
Ст. 355 УК Украины.
 
Сьогодні дізналась, що подзвонили сестрі, з якою я навіть не спілкуюсь за мій долг колектор money4you. Розмовляв на повишений тонах, погрожував, сестра розмову не записала. Є сенс писати якісь заяви в поліцію і т.д.?
Є сенс не відповідати на дзвінки.
 
У меня логика такая, пишу заявы всем и вся... Будет толк или нет, но вода камень точит... Пишите) копию можете сбросить им на почту, они тогда трезвеют
 
У меня логика такая, пишу заявы всем и вся... Будет толк или нет, но вода камень точит... Пишите) копию можете сбросить им на почту, они тогда трезвеют
Дякую, а кому, як, куди писати? Є якісь теми на форумі?
 
Я намагалась пояснити це родичам, але без толку. Я то це розумію і ні від кого трубку не беру, і більше повідомлення не читаю і не реагую
Тоді то проблеми тільки Ваших родичів.
 
Дзвонять третім особам у період військового стану!!!Що з ними робити і плюс відсотки нараховують!!!ЧАТ???HELP
 
Дзвонять третім особам у період військового стану!!!Що з ними робити і плюс відсотки нараховують!!!ЧАТ???HELP
Одни из самых отбитых!!я не злая(но почему им не прилетело доьстхьпор!!
 
А у меня от них только смс,звонков не было. Но были сегодня звонки родственникам. Это пока одна из двух что звонили третьим лицам
 
А у меня обзвонили почти всех и дальних родственников, соседи заявы писали, потом продали
 
А у меня обзвонили почти всех и дальних родственников, соседи заявы писали, потом продали
Да,тоже интересно?!!
А у меня обзвонили почти всех и дальних родственников, соседи заявы писали, потом продали
В военное положение?
 
нет это раньше, я пропустил про военное положение, сорри
 
Назад
Угорі Унизу