Mixan
Читач
- Реєстрація
- 23 Чер 2026
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Mixan не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Усім привіт. На даний момент маю десяток МФО, та 3 банки, а також борг людині в 4000 євро.
Загалом історія почалася ще роки 3 назад, потім почав брати МФО, потім закрив, потім знову взяв, потім за допомогою знайомого знову закрив, і ЗНОВУ Ж ТАКИ ВЗЯВ, за що мені перед собою дуже соромно...
Ситуація на 23.06.2026:
Швидко Гроші - тіло 5.000, просрочка, знаю що через 2 місяці можна домовитись на списання відсотків і поділ тіла на платежі рівні.
Є-Гроші - залишок 20.000, скоро маю сплатити 8.000, коштів немає, але знайду, бо знаю що буде терор.
Нові Кредити - тіло 8.000, поки ще першого платежу не було, але теж пропускати не планую
Треба, Легко - по 9.000, також буду сплачувати хоч якісь відсотки, аби також не дзвонили 3 особам, бо був досвід.
Манівео - залишок 2.000, з цим проблем немає, з наступної ЗП закрию
Лимон - 5.000, скоро маю сплатити, немає чим(
Фані Мані - тіло 2.000, пішов у просрочку, закрию після 127 днів як надійде пропозиція за тіло.
Аерокеш - тіло 4.000, скоро має надійти пропозиція про сплату тіла, але коштів поки немає.
Твоя Позика - тіло 6.000, сплатив перший платіж, але думаю про те щоб піти у просрочку, бо наче рідним не дзвонять, а в суд йти на 6.000 їм немає резону.
Мікрокеш - залишилось 3.000 сплатити до кінця червня з реструктуризації.
Монто - тіло 8.000 пішов у прострочку, бо почитав, що в принципі вони лояльні і пізніше через пару місяців вони можуть піти на поступки і можна домовитись.
Щодо банків:
ПУМБ - була кредитна картка, 50.000 грн заборгованості, потім пішов у просрочку і ліміт заблокували. Пізніше почав потроху вносити, то й сума боргу зменшувалась. На разі залишок 30.000 грн. Вже 6 місяців не сплачую.
ТаскомБанк - було дві кредитні картки 50.000 і 20.000 грн, пішов у прострочення, потім зробили реструктуризацію, вийшло тіло 82.000 грн. Спочатку платив, потім перестав і також 6 місяців не сплачую, вимагають сплатити, але немає чим. Думаю взагалі не спілкуватися, а чекати суду і заплатити адвокату, можливо вийде зменшити суму.
Найцікавіше ОТП Банк - був кредит 75.000 грн, потім сплачував, потім перестав, потім зробили Кредитну Підмогу, вийшло тіло 62.000 грн. Спочатку платив, потім знову перестав і в принципі сума не змінилася.
На початку місяця представник банку запропонував до кінця червня сплатити 12.800 і договір буде закрито. Ок, почав збирати кошти, і вийшло так що через тиждень Банк передав мої дані Укрколект (не було відступлення права договору). І після цього менеджер сказав, що акція вже не дійсна. Я все зафіксував та написав листа на електронну пошту банка. Відповідь ще чекаю.
Висновком хочу сказати, що не потрібно гризти себе за те що знову і знову наступили на одні і ті ж граблі. Головне усвідомити що і цього разу виберусь і все буде чотко.
Дуже надіюсь, що цього разу я буду закрию усе точно + віддам кошти людині (4000 євро) і більше кредити брати не буду.
Також маю запитання, можливо ви зможете відповісти:
1) Що робити з Є-Гроші, чи можна без прострочення домовитись на те щоб зафіксувати заборгованість і розділити цю суму на окремі платежі?
2) Легко, Треба - чи можна видалити номер третіх осіб, щоб не турбували якщо буде прострочення?
3) Що робити с Таскомбанком? Можна не боятись суду?
4) Чи правильно вчинив ОТП Банк? І що за Укрколект як контора по собі? Бо дуже мало інформації по ній.
5) Чи вірите ви в мене, що цього разу викручусь повністью?)
Загалом історія почалася ще роки 3 назад, потім почав брати МФО, потім закрив, потім знову взяв, потім за допомогою знайомого знову закрив, і ЗНОВУ Ж ТАКИ ВЗЯВ, за що мені перед собою дуже соромно...
Ситуація на 23.06.2026:
Швидко Гроші - тіло 5.000, просрочка, знаю що через 2 місяці можна домовитись на списання відсотків і поділ тіла на платежі рівні.
Є-Гроші - залишок 20.000, скоро маю сплатити 8.000, коштів немає, але знайду, бо знаю що буде терор.
Нові Кредити - тіло 8.000, поки ще першого платежу не було, але теж пропускати не планую
Треба, Легко - по 9.000, також буду сплачувати хоч якісь відсотки, аби також не дзвонили 3 особам, бо був досвід.
Манівео - залишок 2.000, з цим проблем немає, з наступної ЗП закрию
Лимон - 5.000, скоро маю сплатити, немає чим(
Фані Мані - тіло 2.000, пішов у просрочку, закрию після 127 днів як надійде пропозиція за тіло.
Аерокеш - тіло 4.000, скоро має надійти пропозиція про сплату тіла, але коштів поки немає.
Твоя Позика - тіло 6.000, сплатив перший платіж, але думаю про те щоб піти у просрочку, бо наче рідним не дзвонять, а в суд йти на 6.000 їм немає резону.
Мікрокеш - залишилось 3.000 сплатити до кінця червня з реструктуризації.
Монто - тіло 8.000 пішов у прострочку, бо почитав, що в принципі вони лояльні і пізніше через пару місяців вони можуть піти на поступки і можна домовитись.
Щодо банків:
ПУМБ - була кредитна картка, 50.000 грн заборгованості, потім пішов у просрочку і ліміт заблокували. Пізніше почав потроху вносити, то й сума боргу зменшувалась. На разі залишок 30.000 грн. Вже 6 місяців не сплачую.
ТаскомБанк - було дві кредитні картки 50.000 і 20.000 грн, пішов у прострочення, потім зробили реструктуризацію, вийшло тіло 82.000 грн. Спочатку платив, потім перестав і також 6 місяців не сплачую, вимагають сплатити, але немає чим. Думаю взагалі не спілкуватися, а чекати суду і заплатити адвокату, можливо вийде зменшити суму.
Найцікавіше ОТП Банк - був кредит 75.000 грн, потім сплачував, потім перестав, потім зробили Кредитну Підмогу, вийшло тіло 62.000 грн. Спочатку платив, потім знову перестав і в принципі сума не змінилася.
На початку місяця представник банку запропонував до кінця червня сплатити 12.800 і договір буде закрито. Ок, почав збирати кошти, і вийшло так що через тиждень Банк передав мої дані Укрколект (не було відступлення права договору). І після цього менеджер сказав, що акція вже не дійсна. Я все зафіксував та написав листа на електронну пошту банка. Відповідь ще чекаю.
Висновком хочу сказати, що не потрібно гризти себе за те що знову і знову наступили на одні і ті ж граблі. Головне усвідомити що і цього разу виберусь і все буде чотко.
Дуже надіюсь, що цього разу я буду закрию усе точно + віддам кошти людині (4000 євро) і більше кредити брати не буду.
Також маю запитання, можливо ви зможете відповісти:
1) Що робити з Є-Гроші, чи можна без прострочення домовитись на те щоб зафіксувати заборгованість і розділити цю суму на окремі платежі?
2) Легко, Треба - чи можна видалити номер третіх осіб, щоб не турбували якщо буде прострочення?
3) Що робити с Таскомбанком? Можна не боятись суду?
4) Чи правильно вчинив ОТП Банк? І що за Укрколект як контора по собі? Бо дуже мало інформації по ній.
5) Чи вірите ви в мене, що цього разу викручусь повністью?)