• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

МФО "Традиция", кто имел с ними дело?

  • Автор теми Lola0608
  • Дата початку
  • Відповіді 69
  • Перегляди 6K

Lola0608

Читач
Реєстрація
24 Жов 2021
Дописи
21
Реакції
19
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lola0608 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Шановні форумчани,є така компанія , як Традиція, як себе поводять, і хто з ними мав справу, дайте кілька порад .
 
просто интересуетесь, или они что-то хотят от вас?
Взяла 10000, тепер 25000 за 7 днів прострочки, час 2 дні дали, а далі буде робота з оточенням) Крім них ще маю 10 МФО і якось вже не страшно після продзвонів ,колажів ,погроз і т.д. , все пройшла. Але на форумі про них 0 інформації, не знаю, як діяти.
 
я бы не лез туда, уполномоченное лицо Сиряченко Анастасия Александровна, она же бывший бенефициар кредитпроминвест
семейный подряд, чтоб их
 
не забувайте вести репортаж с місця подій))
Lola0608, обов'язково щоденник заведіть ф все детально описуйте?
я бы не лез туда, уполномоченное лицо Сиряченко Анастасия Александровна, она же бывший бенефициар кредитпроминвест
семейный подряд, чтоб их
Вже пізно...
 
не знаю, як діяти.
всё стандартно
антиспам на телефон, соц сети закрыть, на провокации не вестись, не нервничать, не платить частично либо больше тела, не платить без гарантийки, без желания
эх
 
всё стандартно
антиспам на телефон, соц сети закрыть, на провокации не вестись, не нервничать, не платить частично либо больше тела, не платить без гарантийки, без желания

эх
Lola0608, обов'язково щоденник заведіть ф все детально описуйте?

Вже пізно...
Хороший адвокат тоді мені в поміч, 25000 ,то трохи занадто , майна немає, рахунки закриті , загалом я підготувалася, як могла ,дякуючи форуму?, просто цікаво було ,чи є шанс виграти війну?
 
У меня тоже есть Традиция. Как ведут себя незнаю,не общались с ними.Смс от них нет . Просрочка месяц.
 
Шановні форумчани,є така компанія , як Традиція, як себе поводять, і хто з ними мав справу, дайте кілька порад .
Капец.Ще одне МФО.Ну ви по ходу і розкажете нам на що вони "здатні"?
 
Капец.Ще одне МФО.Ну ви по ходу і розкажете нам на що вони "здатні"?
Може спробувати? Так себе хвалять)))
Прозорі умови: кредит під 0.01% до 20 000 грн. до 45 днів. Кредитний сервіс Традиція - змінемо Ваше уявлення, переконайтесь!
 
Назад
Угорі Унизу