• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
А мне вот что прислали. Не они, а кредит бокс
Отримано рішення суду на користь ТОВ «ФК«Н.А.ГРУП», справа №137/807/21. т.0679629166
И это реально фuгня фигнёй
по чому судите шо фігня
 
Шановна, Мальво. Я вас дуже поважаю як жінку, людину, громадянина. Але, усі ваші страхи лише у вашій голові. Чим швидше ви це зрозумієте, тим бистріше ви почнете нове життя!
по чому судите шо фігня
Судова влада для початку
 
Шановна, Мальво. Я вас дуже поважаю як жінку, людину, громадянина. Але, усі ваші страхи лише у вашій голові. Чим швидше ви це зрозумієте, тим бистріше ви ви почнете нове нове життя!

Судова влада для початку
дякую...у мене і половини тих страхів нема шо були до форуму....мабуть я просто видохлася трохи бути сильною....але я виправляюся
 
Вы сами себя загоняет в угол. Вы сами позволяете звонилкам манипулировать собой.
Вы сами себя загоняет в угол. Вы сами позволяете звонилкам манипулировать собой.
Раз на фуй послали открыто и все. И сразу режим снежинки. Не общайтесь с этим ***********. Их задача- вас вывести. И судя по вашему настроению, им это удается хорошо. Будьте бАгиней, госпожой. Поставьте этих рабов на место.
 
Лично я - сторонник правды в этой ситуации!
Во-первых я ничего не обязан, никому объяснять!
Во-вторых, поскольку я добрый человек, я могу помочь советом соседям и коллегам. Совет простой, - "Кто вам звонит и мешает, на того и жалуйтесь! Пишите заявления в полицию, киберполицию и т.д. Моей вины нет, и я могу помочь вам их составить! А меня не нужно грузить своими проблемами, и какими-то звонками на ваши телефоны"!
Класс????и я так отвечаю соседям и непонятливым родственникам,теперь соседи меня не трогают,косятся конечно,но это их дело!???
 
creditexpr - написали шо маю 4 год на сплату і повідомити їх
, без назви МФО нічого
 
Кредит 7 пише шо оплата відсутня , відмова виходоти на звязок , змушені вжити заходів до притягнення мене до відповідальності
 
Кредит 7 пише шо оплата відсутня , відмова виходоти на звязок , змушені вжити заходів до притягнення мене до відповідальності
А потом напише,що не лише...
Не читайте и не верьте в СМС.
 
одні пишуть шо передають інформацію в УБКИ І історія погіршиться , а інші - Ваша фінансова історія покращилася - беріть кредит - уроди!!!
 
Назад
Угорі Унизу