Маю позов від ейс-манівео

  • Автор теми Автор теми EvgeniyaS
  • Дата початку Дата початку
  • Відповіді Відповіді 42
  • Перегляди Перегляди 1K
  • Теґи Теґи
    #ейс
Чи туди мене занесло?
Писала через кнопку оскаржити рішення. Зараз заява в цьому списку
 

Вкладення

  • FB_IMG_17826136740815134~2.webp
    FB_IMG_17826136740815134~2.webp
    47.7 Кб · Перегляди: 13
О ну это можно сказать победа


Может есть смысл в апеляцию. Что-то у Вас судья вообще отбитый
На частину 2 статті 625 ЦКУ накладено мораторій на час війни. Такий суддя заслуговує на дисциплінарну скаргу, яку бажано подати. А апеляційну скаргу - обов'язково подавайте, незалежно від дисциплінарки!
 
На частину 2 статті 625 ЦКУ накладено мораторій на час війни. Такий суддя заслуговує на дисциплінарну скаргу, яку бажано подати. А апеляційну скаргу - обов'язково подавайте, незалежно від дисциплінарки!
В позові до стягнення немає % по такій статті, + старий договір не передбачено такого, то позивач і суддя "помилилися " та перестаралися м'яко кажучи.
Додам повне рішення сюди вже після розбірок.
 
Назад
Угорі