Кибуц Берлога (проект номер раз)

А каких ты кур шукаешь? Они какие то особенные?
Я так понимаю дело не в курах, главный посыл - ходила щупала, а потом после щупанья пришлось покупать гель для душа!!!
Leona, в рабочие дни кур не щупает, только раз или два по выходным. А дома Котик, мышей ловит.
 
Я так понимаю дело не в курах, главный посыл - ходила щупала, а потом после щупанья пришлось покупать гель для душа!!!
Leona, в рабочие дни кур не щупает, только раз или два по выходным. А дома Котик.
С котиком ходила,ковбасы купили,той,шо Анфиса украла,но я её отобрала,помыла,и Котику дала
 
IMG-22032991d4e322a1b5f6968d98ed57b4-V.jpg

IMG-e4638efd51b06b656c75be11a1307d4f-V.jpg
GIF-ee3e4b08f83c8bf82cb6508b175beef6.gif
 
С котиком ходила,ковбасы купили,той,шо Анфиса украла,но я её отобрала,помыла,и Котику дала
Бедный, бедный Котик.
У меня Мышь такая щыра украинка, хоть не сьем, то хоть понадкусиваю.
 
Переглянути вкладення 108100

В Канаді тисячі людей вдають нудистів, щоб купити дешевий будинок​


Untitled-1-41-800x445.jpg

Будинок з трьома спальнями, альтанкою, садом та спа продається всього за 350 000 доларів. Він розташований за годину їзди від Торонто, на нудистському курорті, тому новий власник повинен і сам бути нудистом, щоб жити тут.
Будинок виставили на продаж 1 вересня, і з того часу рієлторам надійшло понад 24 000 запитів на огляд та купівлю нерухомості. Більшості потенційних покупців не більше 35 років. Деякі з них справді нудисти, але переважна більшість просто відчайдушно хоче купити дешевий будинок — і їм не так вже й важливо, що поряд буде нестандартний курорт.
Агентам зізнаються, що вони “дуже обережні” і не хочуть продавати будинок удавальникам. А відрізнити їх часом непросто — деякі роздягаються під час огляду, щоб довести, що вони точно нудисти. А дехто запитує, чи можуть вони жити тут, якщо вони “нудисти на 50%”, тобто носять лише штани.
Зараз лише приблизно 1 відсоток із 24 000 заявок пройшов відбір.
Коментар:Це ніша. Це безумовно не для всіх“, — кажуть рієлтори.
 
Останнє редагування:
У меня одна знакомая есть,хотела м'ясо в духовке делать,поставила протвинь на плиту,повернулась за мясом-а на весь протвинь Кот разлёгся,она и фото выложила:м'ясо в собственном меху
 
У меня одна знакомая есть,хотела м'ясо в духовке делать,поставила протвинь на плиту,повернулась за мясом-а на весь протвинь Кот разлёгся,она и фото выложила:м'ясо в собственном меху
IMG-979189397f63d045ff67257acdf149b5-V.webp
 
Leona, у вас дощ идёт?
? Радуга ?, у вас дощ идёт? Прикинь,сама себе написала,точно уже сбрендила
 
Воть, моя барышня
Воть, моя барышня
Я тоже сама себе отвечаю, Викуся, что-то у нас с тобой в одинаковое частичное выпадение памяти и нарушение внимания. Настораживает... Особенно, когда деньги не на тот счёт отправить мАгем
 

Вкладення

  • DSC_2502.webp
    DSC_2502.webp
    20.2 Кб · Перегляди: 22
Останнє редагування:
Назад
Угорі