• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто обращался за помощью в Адвокатское объединение "Защита"

Я согласна с вами ,я тоже подумала ,а не сделаю ли я себе хуже.Просто меня все МФО продали калам с кем решать об оплате?
У коллекторов выкупить свой долг проще, чем у мфо,что бы там не говорили, так как купили они его за копейки, ищите хорошую факторинговую компанию (те же коллы ).
 
Що я вам хочу сказати, коли я особисто під'їхала до них в офіс і розмовляла з адвокатом , вона мені ось що сказала на моє питання чи можуть забрати майно??, чи можуть забрати дитину??? , Її відповідь була що так відсуджують майно, забирають дітей, що це дуже страшно... Мені це відразу не сподобалось, але я подумала , чому ти не попробувати , можливо справді допоможе, а вони лише витягували кошти, тому що за 10 місяців переговорів з калами , можна було би домовитись на оплату тіла , а тепер я викинула кошти на них, та й ще й платити калам, дзюськи !!!!
я коли починала з ними вести діалог,то розмовляла про те,що хочу закрити тільки тіло кредиту і якнайшвидше,без відсотків та штрафів,на це отримала відповідь,що ми вам допоможемо,і це все реально, але я так зрузуміла,що тягнуть час і гроші з таких як ми,які вже у відчаї шукають будь-яку допомогу,на даний момент я не звертаю уваги на неадекватів,які вимагають гроші,сьогодні намагалась вести діалог з майкредіт, скинули мені зразок заяви, в якій я прошу реструктурізацію. Мені та заява не викликла довіри,там потрібні всі мої паспортні дані та ІНН, а також в шапці я звертаюсь до ТОВ "1Безпечне Агенство Необхідних кредитів",але на моє питання хто директор,до кого особисто я звертаюсь, відповіді не отримала,також я просила в них оригінали договорів про мій кредит та договір реструктуризації,також немає можливості надати, і для цих всих дій мені не потрібна була допомога адвоката,ось такий висновок,для чого витрачати свої гроші,краще зібрати та закрити тіло
 
Даже не тратьте ваши деньги на эту бестолковую организацию...
НИ О ЧЁМ!!! Ноль полный там...
То что они предлагают, вы вполне можете сами сделать.
Я была там, типа на консультации... 200 грн коту под хвост.
Лучше бы себе фруктиков купила на них :dntknw:
 
Почему с некоторых они берут деньги за консультацию, а с некоторых нет... У других за 10 мфо просят по 5 тысяч в месяц, у других за 20 мфо по 2 тысячи... Ух прайс лист хромает...
 
У коллекторов выкупить свой долг проще, чем у мфо,что бы там не говорили, так как купили они его за копейки, ищите хорошую факторинговую компанию (те же коллы ).
А как ее найти подскажите и как выкупить свой долг
 
Даже не тратьте ваши деньги на эту бестолковую организацию...
НИ О ЧЁМ!!! Ноль полный там...
То что они предлагают, вы вполне можете сами сделать.
Я была там, типа на консультации... 200 грн коту под хвост.
Лучше бы себе фруктиков купила на них :dntknw:
Ага, точно 200 грн за консультацию !!! В Киеве на Б. Хмельницкого !!
 
Почему с некоторых они берут деньги за консультацию, а с некоторых нет... У других за 10 мфо просят по 5 тысяч в месяц, у других за 20 мфо по 2 тысячи... Ух прайс лист хромает...

Они ставят на весы "лoxа", кто больше весит с того и берут больше.
Чем больше "л0х" тем больше с него берут.
 
А как ее найти подскажите и как выкупить свой долг
За четыре месяца поисков я нашел лишь более менее реальные две конторы.
1)Без предоплаты, Выкупить можете меньше, чем за тело, но деньги должны отдать за 5 дней, как по мне -это проблема. 2)Тело+процент ,с рассрочкой на 12 месяцев, но за них через пару дней скажу точно, лохотрон или нет.
...и да, если есть банки, то забудьте про мфо.
 
Останнє редагування:
За четыре месяца поисков я нашел лишь более менее реальные две конторы.
1)Без предоплаты, Выкупить можете меньше, чем за тело, но деньги должны отдать за 5 дней, как по мне -это проблема. 2)Тело+процент ,с рассрочкой на 12 месяцев, но за них через пару дней скажу точно, лохотрон или нет.
...и да, если есть банки, то забудьте про мфо.
Я не могу написать вам в ЛС.Как с вами связаться?А почему если есть банки ,забыть про МФО?
 
Я не могу написать вам в ЛС.Как с вами связаться?А почему если есть банки ,забыть про МФО?
Я второй день на форуме, может из-за этого нельзя писать в лс,я пока всех правил не знаю)) Потому что мфо если даже и приедут, вернее коллы от них, то их можно послать нафиг и всё (самое печальное что я слышал от знакомой,Которая работает в полиции, так это то, что окно разбили в квартире),а вот банки, по крайней мере зеленые, могут и машину угнать, физ расправы не будет,это бред.
 
Я второй день на форуме, может из-за этого нельзя писать в лс,я пока всех правил не знаю)) Потому что мфо если даже и приедут, вернее коллы от них, то их можно послать нафиг и всё (самое печальное что я слышал от знакомой,Которая работает в полиции, так это то, что окно разбили в квартире),а вот банки, по крайней мере зеленые, могут и машину угнать, физ расправы не будет,это бред.
Понятно,а как связаться с вами
 
Да я и так думаю,уже юриста нашла
скажіть будь-ласка,а як краще знайти юриста?? я хочу якнайшвидше вилізти з цієї ями,гроші на закриття тіла кредиту в мене є,а як краще домовлятися з чМФО??
 
скажіть будь-ласка,а як краще знайти юриста?? я хочу якнайшвидше вилізти з цієї ями,гроші на закриття тіла кредиту в мене є,а як краще домовлятися з чМФО??
Ой,с ними тяжело договариваться про тело,надо время.Они потом сами предлагают ,правда не все.
 
Ой,с ними тяжело договариваться про тело,надо время.Они потом сами предлагают ,правда не все.
а можливо на реструктуризацію?? просто сьогодні вже дійсно дістали,ці колажі та все інше,і управи на них немає,як так?? страшне розуміння тог,в якій сраці ми живемо
 
Назад
Угорі Унизу