• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кредит Каса обнагліла вкрай,що робити?

RomanVorobei

Читач
Реєстрація
8 Лис 2022
Дописи
7
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
RomanVorobei не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день,взяв в кредит каса позику,16800 пройшло 8 днів заборгованості там вже 28000.Як таке може бути?
Говорю що тіло можу закрити вже,відмовляються,що робити,порадьте будь ласка.
 
Чекати, поки самі не запропонують за тіло закрити.
 
Вони нараховують 500 гривень в день,подуріли
То нехай собі нараховують. Можуть хоч мільйон нарахувати, вам з того що?)
Виконавчий напис нотаріуса вони не зроблять зараз, бо заборонено законодавчо... В суд також маловірогідно, що подадуть.
Запасіться терпінням, попередьте оточення, та чекайте на адекватні пропозиції від них, місяців через 5-6.
 
RomanVorobei, буває. Мені 20+ нарахували з 10. Потім вирішили що можна 12500 просить. Але на той момент я вже перестав паритись про них і змусив паритись їх.
 
RomanVorobei, буває. Мені 20+ нарахували з 10. Потім вирішили що можна 12500 просить. Але на той момент я вже перестав паритись про них і змусив паритись їх.
Де ті "старі добрі часи"...
Колись нараховували 50% зверху і стапе...
Жадність пагубна))
 
RomanVorobei, буває. Мені 20+ нарахували з 10. Потім вирішили що можна 12500 просить. Але на той момент я вже перестав паритись про них і змусив паритись їх.
Це ще по-божеські))
Мені, здається, Мілоан нарахував з 15 тисяч тіла ще 86 тисяч процентів зверху))
 
Це ще по-божеські))
Мені, здається, Мілоан нарахував з 15 тисяч тіла ще 86 тисяч процентів зверху))
Бачив особисто з 9тис пропонували оплатити 520 з копійками... півляма з лишнім "самооцінки".
Важка наркотична деменція
 
Бачив особисто з 9тис пропонували оплатити 520 з копійками... півляма з лишнім "самооцінки".
Важка наркотична деменція
Огооооо... Бачив, бачив, але такого ще не бачив.
У мене близько 30 МФО, 6 банків, але вони всі разом сукупно навіть з процентами і поряд з таким не стояли.
 
Бачив особисто з 9тис пропонували оплатити 520 з копійками... півляма з лишнім "самооцінки".
Важка наркотична деменція
А якщо звернуться в суд і буже велика просрочка,суд може одобрити щоб я виплатив всю суму МФО?
 
А якщо звернуться в суд і буже велика просрочка,суд може одобрити щоб я виплатив всю суму МФО?
Вірогідність, що вони звернуться до суду, дуже невелика.
Якщо ви будете в судовому провадженні брати участь без адвоката чи грамотного юриста - все можливо.
 
Вірогідність, що вони звернуться до суду, дуже невелика.
Якщо ви будете в судовому провадженні брати участь без адвоката чи грамотного юриста - все можливо.
Чому їм не вигідно звертатись до суду?
 
Чому їм не вигідно звертатись до суду?
Уявіть собі кількість боржників та який для цього потрібен штат юристів та/або адвокатів, щоб супроводжувати таку кількість справ у судах.
Чому їм не вигідно звертатись до суду?
Плюс до цього судові збори, витрачений час тощо. Ще необхідно взяти до уваги, що після звернення до суду вони вже не зможуть відсотки нарахувати.
 
Уявіть собі кількість боржників та який для цього потрібен штат юристів та/або адвокатів, щоб супроводжувати таку кількість справ у судах.

Плюс до цього судові збори, витрачений час тощо. Ще необхідно взяти до уваги, що після звернення до суду вони вже не зможуть відсотки нарахувати.
Дуже дякую вам,за допомогу
Уявіть собі кількість боржників та який для цього потрібен штат юристів та/або адвокатів, щоб супроводжувати таку кількість справ у судах.

Плюс до цього судові збори, витрачений час тощо. Ще необхідно взяти до уваги, що після звернення до суду вони вже не зможуть відсотки нарахувати.
Виходить,що їх відсотки які вони нараховують не до кінця законні?
 
Дуже дякую вам,за допомогу
Нема за що)
Якщо будуть запитання - форум допоможе.
Дуже дякую вам,за допомогу

Виходить,що їх відсотки які вони нараховують не до кінця законні?
Це необхідно договір дивитись.
 
Та впринципі вони від голови,що хочуть те й роблять
Не буду казати про всіх, можу поділитись виключно власним досвідом.
Один з моїх кредиторів хотів в судовому порядку стягнути з мене 20 тисяч тіла кредиту та ще 23 тисячі процентів. Представник кредитора так і не зміг пояснити звідки саме така сума процентів та як вони вираховувались. Суд проценти відхилив та задовольнив тільки по тілу кредиту.
 
Назад
Угорі Унизу