• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Компания сошла с ума по полной программе. Массовые звонки третьим лицам

Ruslan 727177

Форумчанин
Реєстрація
21 Бер 2022
Дописи
178
Реакції
24
Бали
318
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Ruslan 727177 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Начались массовые звонки мне и третьему лицу,которое не имеет никакого отношения к договору. Звонят вчера в субботу 3 часа,а сегодня в воскресенье с 9 утра начался дозвон их суммашедший. Я уже помимо НБУ ,везде скарги выслал. Звонил в НБУ, девушка сказала писать скарги и всё,что считаю нужным где будет возможность. Главное показать что террор.
 
Начались массовые звонки мне и третьему лицу,которое не имеет никакого отношения к договору. Звонят вчера в субботу 3 часа,а сегодня в воскресенье с 9 утра начался дозвон их суммашедший. Я уже помимо НБУ ,везде скарги выслал. Звонил в НБУ, девушка сказала писать скарги и всё,что считаю нужным где будет возможность. Главное показать что террор.
А кто проделывает такое?
А кто проделывает такое?
Ой извините увидела что монетка
 
Начались массовые звонки мне и третьему лицу,которое не имеет никакого отношения к договору. Звонят вчера в субботу 3 часа,а сегодня в воскресенье с 9 утра начался дозвон их суммашедший. Я уже помимо НБУ ,везде скарги выслал. Звонил в НБУ, девушка сказала писать скарги и всё,что считаю нужным где будет возможность. Главное показать что террор.
Мені монетка може дзвонила, не знаю. Але від них поки тихо. А от банана і зекредіт то дзвонять . Сьогодні бід банана прийшло смс повідомлення, що я маю борг і номер тел.
 
Мені монетка може дзвонила, не знаю. Але від них поки тихо. А от банана і зекредіт то дзвонять . Сьогодні бід банана прийшло смс повідомлення, що я маю борг і номер тел.
Це скільки у вас прострочка?
 
Петицію не радила писати?

Оффтоп
скажу так - два рази відправляв ну плюс мінус для мого рівня норм складену, обидва рази "Повідомляємо, що ініційована Вами електронна петиція Президентові України не відповідає встановленим вимогам, відтак її оприлюднення не здійснюється." тому я хз як решта хламу вдається людям відправляти
 
Оффтоп
скажу так - два рази відправляв ну плюс мінус для мого рівня норм складену, обидва рази "Повідомляємо, що ініційована Вами електронна петиція Президентові України не відповідає встановленим вимогам, відтак її оприлюднення не здійснюється." тому я хз як решта хламу вдається людям відправляти
Оффтоп
Мабуть чим брєдовіша подача - тим більша ймовірність що оприлюднять)
 
И какая обстановка по монетке то?
Та ніяка. Ні до кого не телефонують. Я про них забула, якщо чесно
А, в перші тижні Банана теж мене у вихідні мучали роботом і смсками
А який термін прострочки по банана?
 
Мені монетка може дзвонила, не знаю. Але від них поки тихо. А от банана і зекредіт то дзвонять . Сьогодні бід банана прийшло смс повідомлення, що я маю борг і номер тел.
Мені сьогодні інвеструм. Не знаю хто чи банана чи ЗеКредіт. Прислали реструктуризацію
 
Назад
Угорі Унизу