• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Колектори Таліон дійсно звертаються до третіх осіб?

Я поки закриваю тих, хто пропонує тіло, менше тіла, тіло+невеликий%.. Смарти порадували. Лишилося ще 4 платежі внести. Але за 701грн готові закрити. Завтра закрию

А будуть сильно кошмарити?
Трохи покошмарять оточення, але потім запропонують тіло. Але коли зрозуміють що ніякого впливу на ваших рідних і на вас не мають. Ще й на три місяці розділять те тіло. Чекайте.
 
Трохи покошмарять оточення, але потім запропонують тіло. Але коли зрозуміють що ніякого впливу на ваших рідних і на вас не мають. Ще й на три місяці розділять те тіло. Чекайте.
Дякую. Буду чекати
 
Я поки закриваю тих, хто пропонує тіло, менше тіла, тіло+невеликий%.. Смарти порадували. Лишилося ще 4 платежі внести. Але за 701грн готові закрити. Завтра закрию

А будуть сильно кошмарити?
Що значить сильно? В моєму випадку дзвонили одній єдиній людині крім мене
 
Точно. Так я і роблю
Скільки часу протермінування?

Дзвонять мені і мамі. Пишуть так само.
Поки ви йдете на контакт до тих пір і вони звонять...
Через який час починають дзвонити до рідних?
 
Ну типу того так)))
Я пройшла через це ,спочатку страх ,потім сором ,потім злоба ,а потім пофіг ???
Моїм всім обдзвонити і що?
Заблокували картки ,так я користуюсь чоловіка карткою ,до одного місця їхні погрози ,подадуть в суд -це не страшно ,в мене їх було більше 10 ?так що заспокойтесь ,це просто такий період ,все буде добре )для цього і є цей сайт )
 
Я пройшла через це ,спочатку страх ,потім сором ,потім злоба ,а потім пофіг ???
Моїм всім обдзвонити і що?
Заблокували картки ,так я користуюсь чоловіка карткою ,до одного місця їхні погрози ,подадуть в суд -це не страшно ,в мене їх було більше 10 ?так що заспокойтесь ,це просто такий період ,все буде добре )для цього і є цей сайт )
А як це вони картки заблокували? Скільки часу просрочка?
 
Що значить сильно? В моєму випадку дзвонили одній єдиній людині крім мене
А это, возможно, зависит от тела. Насколько мне известно, они всегда дают большие суммы, типо, если взял меньше 10к, то и беспокоить особо не будут, так как ещё остались лoxи которые готовы платить три тела. Это чисто субъективное мнение, если согласны со мной, то буду рад обсудить эту тему))
 
А это, возможно, зависит от тела. Насколько мне известно, они всегда дают большие суммы, типо, если взял меньше 10к, то и беспокоить особо не будут, так как ещё остались лoxи которые готовы платить три тела. Это чисто субъективное мнение, если согласны со мной, то буду рад обсудить эту тему))
Не варто шукати логіку там,де її нема. У мене тіло було 20к
 
Назад
Угорі Унизу