• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як зараз закриваєте кредит в є-гроші?

Татик

Читач
Реєстрація
12 Січ 2022
Дописи
12
Реакції
1
Бали
128
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Татик не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Хто зараз їх закриває? Як у вас це відбувається чи хто їх закрив в військовий час?
В мене просрочка 1,5 місяці,пропозицій ніяких нема,тільки погрожують і тероризує якесь бидло всіх знайомих.
Написала на них заяву в поліцію та скаргу в нбу,але не впевнена,що це допоможе.
 
За рік прострочки ні однієї адекватної пропозиції від них почув. Позавчора продали Преміум актив. Вчора вони мені запропонували закрити за тіло з гарантійкою. Сьогодні оплатив і отримав від них довідку про закриття.
 
За рік прострочки ні однієї адекватної пропозиції від них почув. Позавчора продали Преміум актив. Вчора вони мені запропонували закрити за тіло з гарантійкою. Сьогодні оплатив і отримав від них довідку про закриття.
Сильно діставали цей рік? Бо в мене просто жах шо роблять і відчуваю це тільки початок
 
На початку дуже надоїдали. Тільки від них було біля 15 дзвінків від них. До оточення також дзвонили,але під час ВС зовсім затихли. Один-два рази про себе нагадували.
 
у мене всіх на роботі обзвонили...наплели шо я граю в ігри...короче проходу не давали..потім трохи затихли ...
 
Хто зараз їх закриває? Як у вас це відбувається чи хто їх закрив в військовий час?
В мене просрочка 1,5 місяці,пропозицій ніяких нема,тільки погрожують і тероризує якесь бидло всіх знайомих.
Написала на них заяву в поліцію та скаргу в нбу,але не впевнена,що це допоможе.
Просрочка 2,5 года. Если бы не форум, то не вспомнил что они существуют...
 
Хто зараз їх закриває? Як у вас це відбувається чи хто їх закрив в військовий час?
В мене просрочка 1,5 місяці,пропозицій ніяких нема,тільки погрожують і тероризує якесь бидло всіх знайомих.
Написала на них заяву в поліцію та скаргу в нбу,але не впевнена,що це допоможе.
Не закрывал их продали, вслед за кораблём идут
 
Хто зараз їх закриває? Як у вас це відбувається чи хто їх закрив в військовий час?
В мене просрочка 1,5 місяці,пропозицій ніяких нема,тільки погрожують і тероризує якесь бидло всіх знайомих.
Написала на них заяву в поліцію та скаргу в нбу,але не впевнена,що це допоможе.
ви берете слухавку? чи ігнорите їх?
 
Хто зараз їх закриває? Як у вас це відбувається чи хто їх закрив в військовий час?
В мене просрочка 1,5 місяці,пропозицій ніяких нема,тільки погрожують і тероризує якесь бидло всіх знайомих.
Написала на них заяву в поліцію та скаргу в нбу,але не впевнена,що це допоможе.
А що знайомі сказали що вас знають? В мене в них другий день просрочки. Чекаю кого знайдуть та що будуть судити. Переживаю щоб рідних не сильно терезували. Але читаючи про них думаю що напевно доберуться до всіх. У вас закриті сторінки в соц мережах? І ви залишали номери знайомих десь в заявках на кредит? Чи в банках? Можна перевірити номери в УБКІ. Які привязані до вас. І видалити них.
Я просто ніде нікого не залишала. І мені цікаво як в кого знаходять знайомих. Переживаю щоб моїх не познаходили.
 
А що знайомі сказали що вас знають? В мене в них другий день просрочки. Чекаю кого знайдуть та що будуть судити. Переживаю щоб рідних не сильно терезували. Але читаючи про них думаю що напевно доберуться до всіх. У вас закриті сторінки в соц мережах? І ви залишали номери знайомих десь в заявках на кредит? Чи в банках? Можна перевірити номери в УБКІ. Які привязані до вас. І видалити них.
Я просто ніде нікого не залишала. І мені цікаво як в кого знаходять знайомих. Переживаю щоб моїх не познаходили.
Знайдуть всіх хто повязаний з вами по адресам (які ви коли небудь десь вказували) де ви колись проживали чи були зареєстровані, також сусідів, якщо село то і в ОТГ зателефонують.
 
Знайдуть всіх хто повязаний з вами по адресам (які ви коли небудь десь вказували) де ви колись проживали чи були зареєстровані, також сусідів, якщо село то і в ОТГ зателефонують.
Ото черті. Ну подивимося. Сусіди в принципі по прописці мене не цікавлять. Там не з ким не спілкуюсь. А там подивимося що будуть чудити
 
Знайдуть всіх хто повязаний з вами по адресам (які ви коли небудь десь вказували) де ви колись проживали чи були зареєстровані, також сусідів, якщо село то і в ОТГ зателефонують.
Це жесть... бл і всюди в них доступ є.
 

Вкладення

  • 2348D7ED-8A78-431F-B105-563E3A04BF64.png
    2348D7ED-8A78-431F-B105-563E3A04BF64.png
    36.8 Кб · Перегляди: 83
Затишье аж страшно стало???перед этим были звонки обычные типа долг как будете возвращать, потом с угрозами...потом был коллаж... Дальше я нашла этот сайт и это мое спасение.. все ушли в блок...потом родителям звонки....и сейчас неделя как тишина вообще
 
Затишье аж страшно стало???перед этим были звонки обычные типа долг как будете возвращать, потом с угрозами...потом был коллаж... Дальше я нашла этот сайт и это мое спасение.. все ушли в блок...потом родителям звонки....и сейчас неделя как тишина вообще
Чего собственно боитесь? Это же не ракеты и шахеды правда?
Тем более что вы уже "познакомились" с максимумом их "возможностей"...
Ничего личного, но иногда такое впечатление что у людей настолько скучная жизнь, что им попросту нечем больше заниматься как думать об этих убогих)
 
Чего собственно боитесь? Это же не ракеты и шахеды правда?
Тем более что вы уже "познакомились" с максимумом их "возможностей"...
Ничего личного, но иногда такое впечатление что у людей настолько скучная жизнь, что им попросту нечем больше заниматься как думать об этих убогих)
Тут вы правы на 100% когда занят и мыслей о них нет
 
Чего собственно боитесь? Это же не ракеты и шахеды правда?
Тем более что вы уже "познакомились" с максимумом их "возможностей"...
Ничего личного, но иногда такое впечатление что у людей настолько скучная жизнь, что им попросту нечем больше заниматься как думать об этих убогих)
Логіка в тому, що з незвички ці дзвінки вбивають бажання робить щось ще
Увага переключається повністю

Але з часом це проходить)
 
Логіка в тому, що з незвички ці дзвінки вбивають бажання робить щось ще
Увага переключається повністю
Як в кого... 4 роки протермінувань - жодної розмови. Все рівно і спокійно. Якби не форум то взагалі за них вже пару років назад забув би.
Але з часом це проходить)
На жаль не у всіх.
 
Назад
Угорі Унизу