vad23
Форумчанин
- Реєстрація
- 12 Тра 2026
- Дописи
- 19
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
vad23 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий день,буде через декілька днів прострочка по ним тіло кредиту 4900 ,чи запропонують реструктуризацію з списанням відсотків,писати їм після прострочки першим чи що робити?чи дзвонять близьким та оточенню?