• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фінансово-кредитний супермаркет та суд на 150 000 грн.

  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 989

Tarass

Адвокат-Душечка
Адвокат
Реєстрація
1 Бер 2020
Дописи
16,884
Реакції
32,871
Бали
5,845
UAH
194.73
Ваш пол
Мужской
Короткий зміст історії))))

ФКС звернулись із позовом до суду про стягнення з людини майже 150 000 грн.
Це за умови, що тіло кредита складало лише 3000.
Що з цього в них вийшло, дівіться на скрінах))))
Доволі не поганий результат, як на мене.....хоча, в інший час, можна було б ще поборотись у апелляції, тому що суд якось трохи дивно застосував позовну давність, урізавши вимоги щодо інфляційних, 3% річних з урахуванням позовної давності, але чомусь залишив 3000 тіла кредиту((((

Чому створив цю тему? по-перше, бо ще не зустрічав на форумі судів із цією організацією
По-друге, звичайно похвалитись та нагадати форумчанам, що я працюю)))
 

Вкладення

  • ФКС_иск.jpg
    ФКС_иск.jpg
    48.9 Кб · Перегляди: 283
  • решение_ФКС.jpg
    решение_ФКС.jpg
    46.2 Кб · Перегляди: 252
Заставить бы их 150 000 выплатить заёмщику и не занимались бы ерундой. Я когда-то с ними сталкивался, тоже брал 5000 а насчитали 280 000. Перешёл в режим ❄️ и отдали на прозвон Дельта М. Сами до этого кошмарили даже по ночам. Закрыл их тело частями
 
Короткий зміст історії))))

ФКС звернулись із позовом до суду про стягнення з людини майже 150 000 грн.
Це за умови, що тіло кредита складало лише 3000.
Що з цього в них вийшло, дівіться на скрінах))))
Доволі не поганий результат, як на мене.....хоча, в інший час, можна було б ще поборотись у апелляції, тому що суд якось трохи дивно застосував позовну давність, урізавши вимоги щодо інфляційних, 3% річних з урахуванням позовної давності, але чомусь залишив 3000 тіла кредиту((((

Чому створив цю тему? по-перше, бо ще не зустрічав на форумі судів із цією організацією
По-друге, звичайно похвалитись та нагадати форумчанам, що я працюю)))
Им самим не смешно там, стягивать 150 тысяч с тела 3 тысячи? Это же абсурд полный, бред.
 
Им самим не смешно там, стягивать 150 тысяч с тела 3 тысячи? Это же абсурд полный, бред.
Абсурд - для нормальных людей. Для этих же - это норма.
И интересно то, что судья смотрит "таааак, тело 3000, требуют 150000... та норм. Удовлетворить!". Вот это еще больше вводит в ступор
 
14к з трьох тисяч теж не дуже... Я б на місці клієнта думав. Інфляційні я б не хотів платить....
 
14к з трьох тисяч теж не дуже... Я б на місці клієнта думав. Інфляційні я б не хотів платить....
Інфляційні доведеться платити в любому випадку, якщо апелляція не скасує висновок про укладення договору та отримання коштів.
А, я б не був у цьому дуже впевнений, трохи бачучи як суди зараз працюють.
 
Короткий зміст історії))))

ФКС звернулись із позовом до суду про стягнення з людини майже 150 000 грн.
Це за умови, що тіло кредита складало лише 3000.
Що з цього в них вийшло, дівіться на скрінах))))
Доволі не поганий результат, як на мене.....хоча, в інший час, можна було б ще поборотись у апелляції, тому що суд якось трохи дивно застосував позовну давність, урізавши вимоги щодо інфляційних, 3% річних з урахуванням позовної давності, але чомусь залишив 3000 тіла кредиту((((

Чому створив цю тему? по-перше, бо ще не зустрічав на форумі судів із цією організацією
По-друге, звичайно похвалитись та нагадати форумчанам, що я працюю)))
Тарас працює,підтверджую. І дуже допомагає
 
Назад
Угорі Унизу