• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Фест финанс / FAST FINANCE

  • Автор теми Lanson
  • Дата початку
  • Відповіді 42
  • Перегляди 5K

Lanson

Форумчанин
Реєстрація
22 Сер 2021
Дописи
316
Реакції
116
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Lanson не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Кто что о них знает? Сегодня пришло сообщение
Pravo vimogi za vashim kreditnim dogovorom v TOV FK Forza vidstuplene 13/06/22 do TOV FAST-FINANS EDRPOU 44227821, tel 0800300131 fast-finance.com.ua. Vi maete zmogu zakrritikredit za TILO....
 
Привіт , прийшло повідомлення про відступлення кредиту ще 13.06. ТМ ФОРЗА ТОВ фаст фінанс!! шо то за звірятка!!! і цікова хто то ФОРЗА?
 
это одна и та же кантора, просто соседний кабинет
Объясните мне как новому человеку, не так давно с ними варюсь) в чем смысл переносить с кабинета в кабинет?) типа напугать грозной смс))
 
Откуда же всё-таки это все гaмно выплывает:scratch_one-s_head:
 
Кто что о них знает? Сегодня пришло сообщение
Pravo vimogi za vashim kreditnim dogovorom v TOV FK Forza vidstuplene 13/06/22 do TOV FAST-FINANS EDRPOU 44227821, tel 0800300131 fast-finance.com.ua. Vi maete zmogu zakrritikredit za TILO....
аналогічно прийшло
а хтось може щось узнавав у них, може тіло на частини ділять
 
може й правильно це
Можливо коли в тебе одна контора то можна дізнаватися. В мене наприклад зараз вистачає діставучих дзвонилок, з ким вирішувати питання. А хто мовить, я не те що в кабінет я навіть на сайт не заходжу. Самі з'являться, а поки є час на інше
 
Можливо коли в тебе одна контора то можна дізнаватися. В мене наприклад зараз вистачає діставучих дзвонилок, з ким вирішувати питання. А хто мовить, я не те що в кабінет я навіть на сайт не заходжу. Самі з'являться, а поки є час на інше
так і у мене ще ж достатньо, але якщо адекватно можна щось вирішувати то чому б і ні
 
Чемні дівчатка першими не дзвонять)))
Так таки да, навіщо даремно людей турбувати)
так і у мене ще ж достатньо, але якщо адекватно можна щось вирішувати то чому б і ні
То звичайно ж ваші справи. І вони ж в смс написала за тіло. А інше вже пишіть їм чи дзвоніть.
 
Назад
Угорі Унизу