• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Домовилася про реструктуризацію на 4 день прострочки.

Олька 88

Форумчанин
Реєстрація
1 Гру 2021
Дописи
146
Реакції
104
Бали
68
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Олька 88 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
На 3 день прострочки грубили.І я вирішила попросити реконструктизацію.Зразу відказували цілий день,а на 4 день дали цю реконструктизацію.
 
Реконстру что???
Ну если вас устраивает, то платите конечно. Вместе с их процентиками
 
На 3 день прострочки грубили.І я вирішила попросити реконструктизацію.Зразу відказували цілий день,а на 4 день дали цю реконструктизацію.
Что Вы просили...? А что такое реконструктизация... Что за конструктор...?
На 3 день прострочки грубили.І я вирішила попросити реконструктизацію.Зразу відказували цілий день,а на 4 день дали цю реконструктизацію.
И это разве месяц пришлось читать, чтобы пойти и самому попросить кабалу...
 
На 3 день прострочки грубили.І я вирішила попросити реконструктизацію.Зразу відказували цілий день,а на 4 день дали цю реконструктизацію.
Добрый день! Можно более подробней, а именно какое тело, что именно просили?
 
Что Вы просили...? А что такое реконструктизация... Что за конструктор...?
Перший раз написала що в тяжкій фінансовій ситуації,не повелися.А потім написала слово,будь ласка війдіть в мою ситуацію і підіть мені на уступки. І сьогодні написали що мій кредит заморожують на 3 місяці і розбивають на частини.
 
Перший раз написала що в тяжкій фінансовій ситуації,не повелися.А потім написала слово,будь ласка війдіть в мою ситуацію і підіть мені на уступки. І сьогодні написали що мій кредит заморожують на 3 місяці і розбивають на частини.
Так они типа Ваши герои...)) А чего за реконструкция то...))
 
Добрый день! Можно более подробней, а именно какое тело, что именно просили?
Тіло 3000 процент вже 1900.Два рази його закривала,а втретє взяла і не було щоб продлити.Тому рішилася на це!Написала їм лист і відповіли.Відповідають бистро.Довго не ждала.Вечері зайду в кабінет і напишу сюди що там до чого. Бо сказали що втічєнії дня змінять умови.Зараз нема часу зайти.
 
Тіло 3000 процент вже 1900.Два рази його закривала,а втретє взяла і не було щоб продлити.Тому рішилася на це!Написала їм лист і відповіли.Відповідають бистро.Довго не ждала.Вечері зайду в кабінет і напишу сюди що там до чого. Бо сказали що втічєнії дня змінять умови.Зараз нема часу зайти.
Почитаем...
 
Перший раз написала що в тяжкій фінансовій ситуації,не повелися.А потім написала слово,будь ласка війдіть в мою ситуацію і підіть мені на уступки. І сьогодні написали що мій кредит заморожують на 3 місяці і розбивають на частини.
facepalm.gif
 
Вы прям заинтриговали. Чи себе в ЛК зайти. Может и мне реконструктизацию предложили. С тела 10к насчитали уже 18. Плюс 2 или 3 пролонгации по 4000.
Не, не хочу. Даже тело не хочу оплачивать. Пойду лучше шампанского куплю
 
Вы прям заинтриговали. Чи себе в ЛК зайти. Может и мне реконструктизацию предложили. С тела 10к насчитали уже 18. Плюс 2 или 3 пролонгации по 4000.
Не, не хочу. Даже тело не хочу оплачивать. Пойду лучше шампанского куплю
Мені 200+тис.нарахували?
Мож,порадувать їх?Написати їм фразу:"будь ласка,ввійдіть в мою ситуацію,бо нема чим платити...і спишіть як безнадьогу"?
 
Нет ну а потом все обижаются....Давайте будем еще обсуждать меню на завтрак или даты критических дней. Сейчас опять кто-то скажет, человек поделился или задал вопрос, что тут такого и т.д., одним словом детский сад или тик-ток... :pardon:
 
Мені 200+тис.нарахували?
Мож,порадувать їх?Написати їх,написати фразу:"будь ласка,ввійдіть в мою ситуацію...і спишіть як безнадьогу"?
Будь ласочка. И фотку кота из Шрека
 
Я зараз звязалася з адвокатом із нашого сайту.З Оленою Сергіївною і вже вчора підписала договір.Вказала її всі кредити і вона має мені допомогти.Просто алекс кредит їй не вписала тому рішила сама спробувати закрити.Буду надіятися що вона мені допоможе.Буду держати вас в курсі.
 
Будь ласочка. И фотку кота из Шрека
И песню добавить : У Курского вокзала, стою я молодой. Подайте, Христа ради, червончик золотой
Я зараз звязалася з адвокатом із нашого сайту.З Оленою Сергіївною і вже вчора підписала договір.Вказала її всі кредити і вона має мені допомогти.Просто алекс кредит їй не вписала тому рішила сама спробувати закрити.Буду надіятися що вона мені допоможе.Буду держати вас в курсі.
А зачем вам адвокат сейчас? У вас суд? ИНН? Или лишние денюшки есть?
 
Назад
Угорі Унизу