І ось такий сюрприз, який різко контрастує з усіма іншими справами з ТОВ ФК Гелексі, де комісію добре "збиваємо" справа за справою.
Мало того, що апеляційний суд сам придумав призначення комісії, яке відсутнє в договорі, а ще і нормальним її застосувати як міру відповідальності..
От і непередбачуваність системи...
Щоб було простіше, звикли ми ж в практиці ось до такого (Єдиний державний реєстр судових рішень , Єдиний державний реєстр судових рішень , Єдиний державний реєстр судових рішень і тд. , ну чи хоч ось такого https://reyestr.court.gov.ua/Review/134207060).
Мало того, що апеляційний суд сам придумав призначення комісії, яке відсутнє в договорі, а ще і нормальним її застосувати як міру відповідальності..
От і непередбачуваність системи...
Щоб було простіше, звикли ми ж в практиці ось до такого (Єдиний державний реєстр судових рішень , Єдиний державний реєстр судових рішень , Єдиний державний реєстр судових рішень і тд. , ну чи хоч ось такого https://reyestr.court.gov.ua/Review/134207060).

