⚖️ ділюсь абсурдом, апеляційний суд не лише вважає комісію законною, а й нормальним її як міру відповідальності застосувати

Реєстрація
3 Лис 2025
Дописи
438
Реакції
499
Бали
293
І ось такий сюрприз, який різко контрастує з усіма іншими справами з ТОВ ФК Гелексі, де комісію добре "збиваємо" справа за справою.
Мало того, що апеляційний суд сам придумав призначення комісії, яке відсутнє в договорі, а ще і нормальним її застосувати як міру відповідальності..
От і непередбачуваність системи...

Щоб було простіше, звикли ми ж в практиці ось до такого (Єдиний державний реєстр судових рішень , Єдиний державний реєстр судових рішень , Єдиний державний реєстр судових рішень і тд. , ну чи хоч ось такого https://reyestr.court.gov.ua/Review/134207060).

1782330641757.webp
 
Назад
Угорі