• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Подскажите пожалуйста а если я с Харькова суд назначен но ещё не было и допустим суд примет решение взыскать Я подподаю под закон (відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території територіальних громад, що належать до територій, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій відповідно до переліку, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованої Російською Федерацією території України (з дати віднесення територій до таких, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій до моменту виключення таких територій з переліку).
Теж цікавить це.
 
Теперь вопрос другой, сколько по времени банк снимает ограничение с счета, после получения постановы от исполнителя?))потому что у меня уже второй день пошел )
 
Подскажите пожалуйста а если я с Харькова суд назначен но ещё не было и допустим суд примет решение взыскать Я подподаю под закон (відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території територіальних громад, що належать до територій, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій відповідно до переліку, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованої Російською Федерацією території України (з дати віднесення територій до таких, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій до моменту виключення таких територій з переліку).
вот утвержденный и актуальный перечень Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією
смотрите свой населенный пункт, и если он в нем есть, значит подпадаете.
 
Подскажите пожалуйста а если я с Харькова суд назначен но ещё не было и допустим суд примет решение взыскать Я подподаю под закон (відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території територіальних громад, що належать до територій, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій відповідно до переліку, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованої Російською Федерацією території України (з дати віднесення територій до таких, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій до моменту виключення таких територій з переліку).
Там якщо що лише за житлово-коммунальні послуги. Тобто якщо суд по кредиту то можуть відкривати ВП.
 
вот утвержденный и актуальный перечень Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією
смотрите свой населенный пункт, и если он в нем есть, значит подпадаете.
Цікаві в тому списку формулювання. Вся територія запорізького району, а про місто і згадки нема
 
Теперь вопрос другой, сколько по времени банк снимает ограничение с счета, после получения постановы от исполнителя?))потому что у меня уже второй день пошел )
А как вообще узнать направил ли исполнитель в банк о снятие ограничения ?
 
Там якщо що лише за житлово-коммунальні послуги. Тобто якщо суд по кредиту то можуть відкривати ВП.
Забороняється у період дії воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території територіальних громад, що належать до територій, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій відповідно до переліку, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованої Російською Федерацією території України (з дати віднесення територій до таких, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій до моменту виключення таких територій з переліку).

де ви бачите, що лише по ЖКП?
Цікаві в тому списку формулювання. Вся територія запорізького району, а про місто і згадки нема
с Харьковом тоже самое.
Харьківська міська територіальна громада
А как вообще узнать направил ли исполнитель в банк о снятие ограничения ?
посмотреть в АСВП.
там должно быть постановление, и сопроводительное письмо, про его отправку
 
Забороняється у період дії воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території територіальних громад, що належать до територій, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій відповідно до переліку, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику з питань тимчасово окупованої Російською Федерацією території України (з дати віднесення територій до таких, на яких ведуться активні бойові дії, або тимчасово окупованих територій до моменту виключення таких територій з переліку).

де ви бачите, що лише по ЖКП?

с Харьковом тоже самое.
Харьківська міська територіальна громада
О, соррі. Не те прочитав. Тобто якщо я з Харкова, то не можуть ВП відкривати на мене. Супер інфа, дякую!)
 
Ну..фактически да, все по старому (довоенному), кроме лимита "на жизнь" и пенсий/степендий.

По «довоєнному» було, що можуть знімати 20% із заробітної плати по ВП (але не більше 50%) при цьому якщо накладали арешт на ЗП рахунок, то кошти взагалі мені були недоступні, тоді я писав листа виконавцю і мій ЗП рахунок був розблокований (оскільки він захищений Конвенцією), в такому випадку знімали не більше 50% по ВП, а решту залишалася доступною.

Зараз вони все одно будуть блокувати рахунок, але мені треба писати лист не про захист ЗП рахунку, а що він видатковий. 13400 стає недоторканою сумою, а решту знімають по ВП. Наприклад в мене знімають 50% при ЗП 20000, то в грошовому розмірі вони можуть зняти лише 6600, а 13400 залишається недоторканим. Інший приклад. В мене знімають 50% при ЗП 40000, то в грошовому розмірі вони можуть стягнути 20000, 13400 залишається мені, а 6600 просто залишається недоступними нікому на рахунку.

Я вірно все зрозумів, чи я в чомусь помиляюсь?
 
харківська міська територіальна громада = харків?
А як Харківська громада може бути без Харківа?
 
По «довоєнному» було, що можуть знімати 20% із заробітної плати по ВП (але не більше 50%) при цьому якщо накладали арешт на ЗП рахунок, то кошти взагалі мені були недоступні, тоді я писав листа виконавцю і мій ЗП рахунок був розблокований (оскільки він захищений Конвенцією), в такому випадку знімали не більше 50% по ВП, а решту залишалася доступною.

Зараз вони все одно будуть блокувати рахунок, але мені треба писати лист не про захист ЗП рахунку, а що він видатковий. 13400 стає недоторканою сумою, а решту знімають по ВП. Наприклад в мене знімають 50% при ЗП 20000, то в грошовому розмірі вони можуть зняти лише 6600, а 13400 залишається недоторканим. Інший приклад. В мене знімають 50% при ЗП 40000, то в грошовому розмірі вони можуть стягнути 20000, 13400 залишається мені, а 6600 просто залишається недоступними нікому на рахунку.

Я вірно все зрозумів, чи я в чомусь помиляюсь?
а хіба ту ж конвенцію скасували? якщо, таке проходило раніше, має пройти і зараз. заборону арешту спецрахунків ніхто не скасовував.

другий момент.
я не розумію чому ви прив'язуєте розмір стягнення із зп, до захищеної суми на рахунку?
наприклад, у вас зп 20000. з неї, ваш роботодавець відрахував виконавцю 2000, 18000 відправив вам на рахунок.
13 4000 захищена сума, 4600 арештовується
 
Цікаві в тому списку формулювання. Вся територія запорізького району, а про місто і згадки нема
Ну значить усі міста району входять до цього переліку. Харків точно входить, я вже узнав.
 
В дії глянув - мій виконавець вчора викатив нову постанову про розблокування зарплатної картки. Крок за Приватбанком
 

Вкладення

  • IMG_20230512_104423.jpg
    IMG_20230512_104423.jpg
    33.9 Кб · Перегляди: 89
Скинула заявление на почту, распечатала подписала,с паспортом, теперь просит выписку с банка за пол года скрином... У кого такое было
 
У разі наявності декількох виконавчих проваджень стосовно однієї фізичної особи - боржника для усіх виконавчих проваджень визначається один поточний рахунок для здійснення видаткових операцій. Кількість виконавчих проваджень не впливає на розмір суми, яка не підлягає зверненню стягнення і на яку фізична особа - боржник може здійснювати видаткові операції.

Для визначення такого поточного рахунку у банку фізична особа - боржник звертається до органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, який наклав арешт на кошти фізичної особи - боржника, із заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій. Заява може бути подана в паперовій формі (нарочно або засобами поштового зв’язку) або в електронній формі з дотриманням вимог, встановлених Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг".

У заяві зазначаються номер поточного рахунку, який фізична особа - боржник просить визначити для здійснення видаткових операцій, та найменування банку, в якому відкрито такий рахунок. Фізична особа - боржник несе відповідальність за достовірність зазначеної у заяві інформації.

Державний, приватний виконавець протягом двох робочих днів з дня отримання відповідної заяви фізичної особи - боржника виносить постанову про визначення поточного рахунку фізичної особи - боржника у банку для здійснення видаткових операцій та невідкладно, не пізніше наступного робочого дня після винесення постанови:

надає/надсилає відповідну постанову банку (обслуговуючому банку);
А можно пример такой заявы, пожалуйста
 

Вкладення

  • Заява про розблокування (1) (2).doc
    39 Кб · Перегляди: 239
Назад
Угорі Унизу