• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Заказник лист із суду.

Роман Йосипович

Форумчанин
Реєстрація
22 Кві 2019
Дописи
721
Реакції
568
Бали
2,630
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Роман Йосипович не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Шановні колеги. Таке питання: на пошту прийшов заказник лист із суду. Подивився у судовій владі, мене там нема. Прострочки від 6 місяців. Що це може бути? Порадьте будь ласка.
 
Кто то на Вас подал в суд, у меня так же было с Е-Гроши (Премиум Актив), 5 февраля суд.
 
Роман Йосипович, в листі точно не 1000 баксів і не заповіт із князівством в придачу) але забрати вартує, щоб зрозуміти як діяти (якщо це повістка все ж)
А якщо повістка, то прийдеться готуватись до війни!!!! А перемога на вашому боці!!!!
 
Шановні колеги. Таке питання: на пошту прийшов заказник лист із суду. Подивився у судовій владі, мене там нема. Прострочки від 6 місяців. Що це може бути? Порадьте будь ласка.
А що тут радити ? Якщо з суду дійсно - однозначно забирати і дивитись що до чого.
Суд - трохи інакша шарага ніж мфо ... тут і наслідки від "сніжинки" можуть відповідні бути.
 
Роман Йосипович, в листі точно не 1000 баксів і не заповіт із князівством в придачу) але забрати вартує, щоб зрозуміти як діяти (якщо це повістка все ж)
А якщо повістка, то прийдеться готуватись до війни!!!! А перемога на вашому боці!!!!
Дякую за підтримку. В понеділок всеодно треба забрати. Обов'язково відпишися що там за сюрприз!))
 
Якщо я за місцем прописки не проживаю на судовій владі менепоки що немає, як зрозуміти подали на мене в суд чи ні?
 
Ну живуть.Але у мене з ними дуже погані стосунки. Все через ті срані мфо.
КУ мене також прострочка близько пів року якщо не більше.
 
Якщо я за місцем прописки не проживаю на судовій владі менепоки що немає, як зрозуміти подали на мене в суд чи ні?
Мне по почте УКРПОЧТА пришел корешок, что бы я забрала посылку, а в ней были документы из суда, более полу года меня тоже не было на судовій владі, если по адресу Вашей прописки кто то живет, то Вам наверное сообщат, но лучше сами на почту обратитесь и оставьте номер телефона, для того , чтобы в случае чего у Вас больше времени было на отзыв.
 
Якщо я за місцем прописки не проживаю на судовій владі менепоки що немає, як зрозуміти подали на мене в суд чи ні?
Напишіть заяву на Укрпошті на переадресацію кориспонденції ( цінної в тому числі) на ваше ім'я , правда у них за це плата 50 грн на місяць. Дешевше орендувади індивідуальні ячейки, це в районі 450 грн за увесь рік.
Це якщо вас напрягає, що листи приходять тим, хто їх не має читати)
 
Шановні колеги. Таке питання: на пошту прийшов заказник лист із суду. Подивився у судовій владі, мене там нема. Прострочки від 6 місяців. Що це може бути? Порадьте будь ласка.
[/QU

Письмо закпзно вручарт почталь
У ва
Шановні колеги. Таке питання: на пошту прийшов заказник лист із суду. Подивився у судовій владі, мене там нема. Прострочки від 6 місяців. Що це може бути? Порадьте будь ласка.
Чому лист на пошті?
На судовой влади меня тоже не было.
На судовій владі і не буде тому що це напевно виклик на засідання суду.....
А що тут радити ? Якщо з суду дійсно - однозначно забирати і дивитись що до чого.
Суд - трохи інакша шарага ніж мфо ... тут і наслідки від "сніжинки" можуть відповідні бути.
В точку!!!
Не буду больше писать даже.
Письмо забрать по любому нужно, что за это вам будет??????? У вас есть своя логика в голове. Если это заказное письмо( я так понимаю у вас есть а/с ) приносит вообще-то под роспись пачтальон, а если у вас а/с ,его вам нужно забрать по любому! Чтоб потом поздно не было..
У ва

Чому лист на пошті?

На судовій владі і не буде тому що це напевно виклик на засідання суду.....

В точку!!!
Не буду больше писать даже.
Письмо забрать по любому нужно, что за это вам будет??????? У вас есть своя логика в голове. Если это заказное письмо( я так понимаю у вас есть а/с ) приносит вообще-то под роспись пачтальон, а если у вас а/с ,его вам нужно забрать по любому! Чтоб потом поздно не было..
Через некоторое время будете нюни пускать и темы создавать, какой я был дypak....и как всё плохо. Заберите письмо и выложите сюда (закройте фамилию) мы все очень ждём! Если вы конечно не кал какой нибудь.
Ждём в понедельник ваше письмо, фото.
У ва

Чому лист на пошті?

На судовій владі і не буде тому що це напевно виклик на засідання суду.....

В точку!!!
Не буду больше писать даже.
Письмо забрать по любому нужно, что за это вам будет??????? У вас есть своя логика в голове. Если это заказное письмо( я так понимаю у вас есть а/с ) приносит вообще-то под роспись пачтальон, а если у вас а/с ,его вам нужно забрать по любому! Чтоб потом поздно не было..

Через некоторое время будете нюни пускать и темы создавать, какой я был дypak....и как всё плохо. Заберите письмо и выложите сюда (закройте фамилию) мы все очень ждём! Если вы конечно не кал какой нибудь.
Ждём в понедельник ваше письмо, фото.
За одно узнаем кто это такой грозный на вас в суд подал. Давайте, докажите что вы простой человек.
Ждём.
 
Останнє редагування:
Попробуйте выбрать Ваш суд (по прописке) и поискать в разделе "Список судових справ, призначених до розгляду" (Судова влада України)
 
Я если честно узнала о суде через судову Владу,а только потом через несколько недель мне прислали бумаги,ну как прислали,пришла почтальон и я расписалась что получила все. Странно что нет на сайте и что бумаги не под роспись
 
Я если честно узнала о суде через судову Владу,а только потом через несколько недель мне прислали бумаги,ну как прислали,пришла почтальон и я расписалась что получила все. Странно что нет на сайте и что бумаги не под роспись
И кто подал на вас?
 
Назад
Угорі Унизу