Закріплено Відгуки про проект АнтиКолектор / ANTICOLLECTOR.UA

В цій темі лише відгуки! Можна створити обговорення і там обсудити різні питання щодо форуму та його роботи
 

Люди, які вперше зустрічаються з нашим братством, іноді губляться у сумнівах: невже дійсно можна захистите себе від свавілля колекторів та МФО і ще й отримати кваліфіковану допомогу юриста чи адвоката?

У такі моменти більшість користувачів починають шукати відгуки. Особисто я вважаю, що нашим найкращим відгуком будуть понад 28000 зареєстрованих користувачів за 5 років стабільної роботи форуму, але багато кому важливо дізнатися думку самих користувачів.

На відміну від багатьох інших ресурсів, у тому числі конкурентних, ми не видаляємо негативних відгуків, якщо вони не порушують правила форуму. Ці зауваження йдуть у роботу або нам доводиться пояснювати чому/як/що працює у цьому нелегкому розбійницькому житті.

Просимо залишати в цій темі відгуки про нашу роботу, будемо дуже вдячні! :)

А ще не забудь поставити оціночку ⭐⭐⭐⭐⭐ зверху теми!
Ви чудові ! Мені форум допоміг взяти себе в руки і діяти !
 
Дуже дякую за створення такого Форуму, який допоміг мені пережити трудні емоційні часи. Єдине про що жалію що знайшла форум пізно,менше б було помилок, пролонгацій та витрачених нервів. Велика подяка адміну,цей сайт справді єдиний у своєму роді помічник для людей, що потрапили в такі скрутні ситуації. Подяка юристам форуму. Усім бажаю миру, терпіння.
 
Дуже вдячна долі що потрапила на форум. З мфо боротьба вже як півроку. Перший час мало не влипла до "помогаторів" із вирішення спорів з мфо. Перший час на стільки був напружений і розгублений стан, що читала форум і в день і вночі. І завдяки історіями інших людей і відповідям на свої питання, заспокоювалася, і з часом дійшла до думки що борги то не смертельно і все вирішиться. Також подобаються адвокати форуму, що просто і легко пояснюють юридичні нюанси. Тому дякую що ви є і нехай ваша діяльність продовжиться і далі, тому що ви даєте підтримку людям які потрапили в халепу.
 
Завдяки вашій команді,з'являється віра у можливість добитися правди. Ми часто губимося, коли нам говорять про закони,відповідальність. Але й не зовсім знаємо як себе захистити та відстояти свої права. Дуже вдячна,всім вам,за допомогу,грамотне розяснення індивідуальних ситуацій. Хочеться щоб домінувала справедливість і кожному з вас бажаю набирати космічних обертів у своїх справах,адже скільком людям ви допомогли. Вірю у ваше процвітання та максимальний розвиток. Щиро вдячна.
 
Доброго ранку. Дуже радий,що знайшов цей форум. Багато чого дізнався за 2 дні. Всього найкращого адмінам.
 
Велике Дякую за форум! Завдяки форуму зібрала себе до купи та почала дихати і жити нормально. Потроху вирішую всі питання. Жалкую тільки , про те, що раніше треба було сюди прийти!😘
 
Назад
Угорі Унизу