Стосовно аліментів.

• Автор теми Tanya86
  • Дата початку
  • Відповіді 6
  • Перегляди 248

Tanya86

Форумчанин
Дописи
436
Реакції
179
Бали
2625
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Tanya86 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім дня ! Хотіла поцікавитися можливо хто стикався з такою ситуацією. Отже , минулого вівторка я пішла у державну виконавчу службу взяти довідку що мій б/у не платить на доньку аліменти 4 роки ( з першого дня ,як суд виніс рішення) , написала заяву, виконавець заліз в базу і побачив на рахунках у б/у 18000 ( рахунки у нього заблоковані ), подає відповідну заяву до банку ( приват) щоб списати ці кошти за борг по аліментам, говорить , що подасть довідку з різницею цих коштів , що знайшли на рахунках. Я йду додому , чекаю , в п'ятницю дзвоню виконавцю , а той відповідає , що банк ще і досі не перевів кошти на їх рахунок і чому саме виконавець не знає. Скажіть будь ласка, може хто стикався з такою ситуацією, чому банк не перераховує кошти за борг по аліментам? P.S. Б/ У ніде офіційно не працює , життям , навчанням доньки взагалі не цікавиться . Дякую всім на перед за ваші відповіді!!!

А це в нього часом не якийсь соціальний рахунок(пенсія по інвалідності, щось для впо і т.д.)?

То нехай і узнає. Це його робота.
Довбіть виконавця.
Говорить , що банк йому таку інформацію не надає.
Бреше ?
Можливо і справді якимось дивом оформив виплати по впо . А з виплат ВПО ,я так розумію, не стягується. Дякую

Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу