Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок 278 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 695
  • Перегляди 94K

І приємне завершення дня. Надходження коштів ,майже вночі. Тарасові ще раз - велика подяка ! !!

Вкладення

• 20240705_234935.jpg
    20240705_234935.jpg
    50.8 Кб · Перегляди: 16
Останнє редагування:

Добрий день. Така ситуація, рахунок було арештовано, написана заява, користувалися сумою 14 200. Вчора знову арештували, тільки інший виконавець. На скільки я розумію так не повинно бути, чи є якісь нюанси?

Добрий день. Така ситуація, рахунок було арештовано, написана заява, користувалися сумою 14 200. Вчора знову арештували, тільки інший виконавець. На скільки я розумію так не повинно бути, чи є якісь нюанси?
доброго дня.

чинне законодавство не містить норми, яка б регулювала арешт рахунків по нових провадженнях.
є лише таке:
У разі наявності декількох виконавчих проваджень стосовно однієї фізичної особи - боржника для усіх виконавчих проваджень визначається один поточний рахунок для здійснення видаткових операцій. Кількість виконавчих проваджень не впливає на розмір суми, яка не підлягає зверненню стягнення і на яку фізична особа - боржник може здійснювати видаткові операції.

Я би радив звернутись до нового виконавця та надати йому постанову про визначення рахунку видатковим, від попереднього.

Доброго дня,на завтра в мене призначенно засідання суду ,надсилав заяву на перенесення розгляду справи,щоб підготуватись належним чином, так як документів по справі я не отримав,чи розглянули цю мою заяву я не знаю,в кабінеті пише що приєданано,що це означає я теж не знаю,порадьте будьласка як мені краще зробити,в ідеалі було б добре відтермінувати розгляд справи та звернутися до вас за юридичною допомогою,але не знаю чи видтермінують її.

Доброго дня,на завтра в мене призначенно засідання суду ,надсилав заяву на перенесення розгляду справи,щоб підготуватись належним чином, так як документів по справі я не отримав,чи розглянули цю мою заяву я не знаю,в кабінеті пише що приєданано,що це означає я теж не знаю,порадьте будьласка як мені краще зробити,в ідеалі було б добре відтермінувати розгляд справи та звернутися до вас за юридичною допомогою,але не знаю чи видтермінують її.
доброго дня.
до судового засідання, скорішь за все не дізнаєтесь прийняли заяву чи ні.
але, вам ніхто не заважає набрати помічника судді та запитати

доброго дня.
до судового засідання, скорішь за все не дізнаєтесь прийняли заяву чи ні.
але, вам ніхто не заважає набрати помічника судді та запитати
Нажаль не знав що так можна зробити,і сьогодні наврядчи дізнаюсь бо вже не працюють,а якщо клопотання відхілять і суд розпочне розгляд справи,як підкажете діяти щоб у майбутньому легше було оскаржити рішення чи подати на апеляцію?(позовник фк єйс)

Нажаль не знав що так можна зробити,і сьогодні наврядчи дізнаюсь бо вже не працюють,а якщо клопотання відхілять і суд розпочне розгляд справи,як підкажете діяти щоб у майбутньому легше було оскаржити рішення чи подати на апеляцію?(позовник фк єйс)
та нічого ви не зробите, раз документів не має та ніяк не отримати

та я в сенсі як діяти якщо справу не перенесуть,заперечувати отримання позики чи говорити що не памьятаю що щось брав,чи може щось інше

та я в сенсі як діяти якщо справу не перенесуть,заперечувати отримання позики чи говорити що не памьятаю що щось брав,чи може щось інше
проігнорувати суд, і оскаржувати вже рішення.
якщо ви не розумієте, що говорити, то краще не ризикувати.

Дуже дякую за допомогу. З судом з Монобанком який хотів 48000 вибити. Дуже хвилювався. Не знав що робити та куди бігти. Все ж таки перший суд.
Але завдяки вам Пане Тарасе все стало на свої міста.
По перше вразило те, що я майже то нічного і не робив )). По друге всі питання - прозора та доступна для простої людини відповідь.
Результат - Перемога!

Ще раз дякую Пану Тарасу. А читачам рекомендую не думати і затягувати, а просто звертатись.

проігнорувати суд, і оскаржувати вже рішення.
якщо ви не розумієте, що говорити, то краще не ризикувати.
Дякую справу перенесли на 14.08 як отримаю матеріали справи звернусь до вас,можете скинути прайс ваших послуг в особисті.

Дякую справу перенесли на 14.08 як отримаю матеріали справи звернусь до вас,можете скинути прайс ваших послуг в особисті.
вартість послуг залежить від обсягів))
як отримаєте позовну з додатками, пишіть, будемо розбиратись

Назад
Угорі Унизу