Обмін досвідом повернення переплат військовим

Отже, невеличкий апдейт. З іншим ломбардом поки що не можу розібратися навіть через Нацбанк. Мілоан і Тенго так само ігнорують, хоча 30-денний термін відповіді вже минув.
Долбите их, они обязаны ответить через время можете написать жалобу в НБУ

І так, Мілоан надіслав відповідь. І вони мені відмовили! Повний пакет документів, але їм якоїсь закорючки ще не стало. Одразу пішов мільярд дзвінків, листи на електронну пошту і тд
Мені цікаво, вони хоч комусь повертали переплати?

І так, Мілоан надіслав відповідь. І вони мені відмовили! Повний пакет документів, але їм якоїсь закорючки ще не стало. Одразу пішов мільярд дзвінків, листи на електронну пошту і тд
В НБУ жаловались?

Так, я теж доводила їм, що пільга по УБД поширюється на весь особливий період… гризлась як собака. Що у вас за мфо?
Таке питання, чоловік у мене теж військовий по контракту з 2021 року
Так, я теж доводила їм, що пільга по УБД поширюється на весь особливий період… гризлась як собака. Що у вас за мфо?
, має убд і довідку оос. В зоні бойових пробув лише місяць в 2022році, служба далі по контракту іде, то повернення мають робити за весь час служби по контракту? Чи лиш за той місяць поки він був в зоні? Бо вони лиш так хочуть, і нбу оператор сказав що лише за місяць поки був там, компанія Швидко гроші, Кредит плюс та кредит 7

Таке питання, чоловік у мене теж військовий по контракту з 2021 року

, має убд і довідку оос. В зоні бойових пробув лише місяць в 2022році, служба далі по контракту іде, то повернення мають робити за весь час служби по контракту? Чи лиш за той місяць поки він був в зоні? Бо вони лиш так хочуть, і нбу оператор сказав що лише за місяць поки був там, компанія Швидко гроші, Кредит плюс та кредит 7
Не знаю, решта шараг повертали за весь час, ну типу з часу видачі УБД

Доброго дня! Я військовослужбовець з 24.02.22, отримав УБД в 24 році, чи можливо, відповідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ
(Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2024, № 19, ст.78 від 11.04.2024),
щоб дружина не платила відсотки по кредитах (ПриватБАнк та СенсБанк), а також чи можливо щоб банки повернули відсотки сплачені нею напротязі двох років, якщо так, які документи потрібно подавати в банк.

Доброго дня! Я військовослужбовець з 24.02.22, отримав УБД в 24 році, чи можливо, відповідно до ЗАКОНУ УКРАЇНИ
(Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2024, № 19, ст.78 від 11.04.2024),
щоб дружина не платила відсотки по кредитах (ПриватБАнк та СенсБанк), а також чи можливо щоб банки повернули відсотки сплачені нею напротязі двох років, якщо так, які документи потрібно подавати в банк.
А кредити оформлені на кого?

На дружину, але в законі є поправки (Військовослужбовцям...а також їх дружинам (чоловікам) - штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються, крім кредитних договорів щодо придбання майна, яке віднесено чи буде віднесено до об’єктів житлового фонду ...)

На дружину, але в законі є поправки (Військовослужбовцям...а також їх дружинам (чоловікам) - штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються, крім кредитних договорів щодо придбання майна, яке віднесено чи буде віднесено до об’єктів житлового фонду ...)
Тоді пробуйте подавати УБД і форму 5 із заявою

Вирішила створити таку тему, де можемо обмінюватись досвідом, хто/як/чи взагалі добився повернення переплат від мфо, банків та ломбардів, і через які тернії довелося пролізти.
І так, я зараз пробую самотужки це все порішати. Мій досвід на зараз:
Топ1 - довго вимахувались, але повернули якусь переплату (21 тис, що мало, враховуючи кількість кредитів), проте тіло (30 тис) не закрили (висить без відсотків). Сруся з ними далі.
Єгроші ком (тут цікаво, бо вони ж типу розділились чи як) - повернули переплату, але я написала повторне звернення, адже сума , враховуючи кількість закритих кредитів, мізерна (33 тис).
Єгроші нинішні (екс-традиція) - не відписали поки. Далі нараховують бешені відсотки)))) фантазери.
Кредос - закрили кредит і повернули переплату за пролонгацію (аж 300 грн)
Ломбард 1 - зараз йде війна. Прислали листа, що повертають відсотки (і то менше, ніж платила) на тіла кредитів, закриті кредити відмовляються перераховувати. У відділенні ж відмовляються цього листа визнавати і закрити договори.
Ломбард Центральний - чомусь повернули лише за один рік користування. За інші відмовились.
Технофінанс - після довгих перепалок повернули переплату, заплатила лише тіло.
Маніфою - повернули переплату, в кабінеті висить лише тіло.
Кредитбокс - прийняли заяву, відповіді ще немає.
Не знаю, як звʼязуватись з Мілоан, тенго, панго - у кого який досвід? Раніше вони писали запити на в/ч. Чи зараз займаються далі такою хуйнею, поділіться досвідом? Бо це не дуже бажано.
Також хто розбирався з клт, євакеш, ай кредит та швидкогроші з цими питаннями?
Буду вдячна за поради.
Підкажіть будь ласка, на яку адресу відправляли звернення для "старих" є-грошей?

Доброго дня. Можливо в когось є приклад заяви, буду вдячний
Приват і Сенс банк приймали документи онлайн. Довідка з ЗАГС про шлюб, убд, форма 5… сенс банк ще довідку про шлюб хотіли та довідку про участь в АТО… про повернення коштів ще писати не пробувала…

Повертали, як і безліч інших шараг. Правда невідомо як це працює тепер, свої переплати отримав у 2021+- 🌝
P.S: кабінет заблоковано, не можу подивитись коли саме 🤣🤣

Повертали, як і безліч інших шараг. Правда невідомо як це працює тепер, свої переплати отримав у 2021+- 🌝
P.S: кабінет заблоковано, не можу подивитись коли саме 🤣🤣
Вони так і мурижать мене далі. Довідку дослала, скаргу в НБУ написала. Не повертають і не списують
Підкажіть будь ласка, на яку адресу відправляли звернення для "старих" є-грошей?
Вечір добрий, завтра гляну і напишу Вам

Назад
Угорі Унизу