Нові Кредити 2024. Хто з ними мав справу?

я написала, просто хотіла вивести на розмову, щоб сказав з якої "контори" у мене так один раз вийшло з ними, тоді додала скріни доказів, що це саме вони, то вони пропали десь на пів року
Ого, а сколько вы уже в просрочке у них?

десь рік, але навіть принципіально платити саме їм не збираюсь після того що вони творили
Та да многие возмущаются) терпенья вам кредит сам по себе не пропадет хотя знаю несколько человек которые годами не платят и вполне себе живут

Та да многие возмущаются) терпенья вам кредит сам по себе не пропадет хотя знаю несколько человек которые годами не платят и вполне себе живут
Ага...я Дінеро не платив десь 400-500 днів і нічого, ні листів, ні суду, ні дзвінків оточенню... Так само по май кредит було

Доброго вечора!
Маю кредит в цій компанії, підскажіть як себе ведуть при відтермінуванні.дзвонять?
Погрожують рідним?

Доброго вечора!
Маю кредит в цій компанії, підскажіть як себе ведуть при відтермінуванні.дзвонять?
Погрожують рідним?
Доброго,
Дзвонять і погрожуть не представляючись, будуть писать в вайбері всяку срань, але не звертайте уваги, будуть присилати списання, почнуть з 20%, 40%, 50%. Потім затихнуть і через деякий час знову почнуть писати рідним.
У мене один дзвонив до мами передімною, спочатку вона говорила, а я слухав, потім я з ним говорив, то сказав йому що знаю з якої він шараги, після чого він кинув трубку і більше не звонили, тільки присилають знижку на закриття.

Доброго вечора!
Погрожують рідним?
Ви ж пишете в темі про Нові кредити, то почитайте, тут все написано ж

Доброго вечора!
Погрожують рідним?
Звонят, пишут, не самая приятная шарага предупредите свое окружение о возможных звонках

Назад
Угорі Унизу