Мне таки есть, что вам ответить. Ответы на часто задаваемые вопросы

• Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 1K
  • Перегляди 127K
Недавно узнал, что исполнитель вернул исполнительный лист взыскателю (Приватбанку), сумма там осталась небольшая. Куда её платить? На счёт банка я так понял?

Доброго дня, скажіть будь ласка,чи можна видалити закриті виконавчі провадження з реєстру боржників?

треба дивитись на підставі чого закриті? коли закриті?
На підставі рішення суду
Десь 2 роки,десь рік,
Закриті давно,деякі 2 роки,деякі рік

Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. У таких випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків
Доброго вечора підкажіть будь ласка за не сплату вп можуть посадити або в розшук подати ?

Підкажіть, будь-ласка, а якщо припустимо я виграваю в суді, то програвша сторона має мені компенсувати гроші за адвоката?
якщо укладете договір, ваш адвокат своєчасно заявить вимогу про стягнення витрат, надасть належні докази оплати витрат на адвоката, у суду не буде своєї "принципової" позиції щодо розміру відшкодувань, то так, повинні компенсувати)))

якщо укладете договір, ваш адвокат своєчасно заявить вимогу про стягнення витрат, надасть належні докази оплати витрат на адвоката, у суду не буде своєї "принципової" позиції щодо розміру відшкодувань, то так, повинні компенсувати)))
Screenshot_20240627-175737_Chrome.jpg

Цікавий момент, але ж після вп можна відкривати нові рахунки, але вони будуть заблоковані чи не так?

Переглянути вкладення 155818
Цікавий момент, але ж після вп можна відкривати нові рахунки, але вони будуть заблоковані чи не так?
банк, у якому відриквається новий рахунок, зобов'язаний повідомити виконавця про таке відкриття рахунку.
і виконавець, може винести нову постанову і направити її до нового банку

банк, у якому відриквається новий рахунок, зобов'язаний повідомити виконавця про таке відкриття рахунку.
Ага, ну це ж все без криміналу?)😅

Ще одне мільйонне питання😅 якщо в ухвалі вказана сума позову, все одно ж потрібен самі позовні доки? Я так розумію сама форма складання ухвали залежить від суда?

Ще одне мільйонне питання😅 якщо в ухвалі вказана сума позову, все одно ж потрібен самі позовні доки? Я так розумію сама форма складання ухвали залежить від суда?
а чим вам допоможе сума позову?)))
ну хіба, що визначитись, чи треба залучати адвоката, чи можна "забити" на суд)))
а так да, треба не тільки позовна заява, але й додатки до неї

а чим вам допоможе сума позову?)))
ну хіба, що визначитись, чи треба залучати адвоката, чи можна "забити" на суд)))
а так да, треба не тільки позовна заява, але й додатки до неї
Ага, просто думала вони однотипні, а тут прям у нас творчість суддів🤣

Назад
Угорі Унизу