• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

  1. 5.00 зірок

    Palashka

    Шикарный адвокат, прекрасный Человек.
    Спасибо огромное за терпение,за работу, за высокий профессионализм.
    Ма победили Элит Финанс на 33 000 грн и возврат на судовые вытраты.
  2. 5.00 зірок

    Glow✨

    Вже не вперше звертаюсь саме до Тараса. Вперше звернулась ще у 21 році. Все завжди було і є на рівні. Для мене, особисто, всі справи були виграні. У цьому році звернулась моя мама. Судились з ВВС Факторінг. Вони потребували 52к. Сьогодні була апеляція, вважаю, що вона теж за нами. Приємно, що нарешті в цей Факторинг щось заплатить. Хай знають!
    Раджу пана Тараса, як гарного, кваліфікованого та надійного адвоката! Дякую
  3. 5.00 зірок

    Kseniy

    Я дуже вдячна Тарасу Івановичу за ще одну виграну справу. Вдячна за його професіоналізм, за постійну підтримку. Натхнення та терпіння, нових досягнень
  4. 5.00 зірок

    aiva2102

    Після рішення не на нашу користь в районному суді виграли з Тарасом спроаву у монобанку в апеляції. Хочу всім порадити Тараса та подякувати йому за його роботу!
  5. 5.00 зірок

    Юлія1401

    Добрий вечір, всім!
    Хочу подякувати Тарасу за його працю. Проконсультував, підготував всі документи, завжди був на зв' язку, та відповідав на мої мільйон питань. Дійсно, професіонал своєї справи. Дуже раджу
  6. 5.00 зірок

    fishbone_

    Тарасу Івановичу величезне дякую за результат професійно виконаної роботи (апеляцію ЄАПБ відхилено)!!!!Рекомендую. Окреме дякую форуму, (занесу пізніше), Ви рятуєте людей.
  7. 5.00 зірок

    Botan

    Дякую за гарну роботу Тарасу. Завжди був на зв'язку,гарно спілкується.
    Добре юридично підкований та спеціаліст своєї справи. Рекомендую всім кому потрібна допомога.
  8. 5.00 зірок

    Elika

    Я просто не маю слів, щоб описати що це найкращий адвокат і людина.
    Я не помилилася коли обрала саме Тараса.
    Дякую йому за допомогу і терпіння.
    І звичайно за якісно зроблену роботу.
  9. 5.00 зірок

    Jackie

    Дуже дякую за допомогу!
    Почитавши відгуки по судам з фінтрастами, я запанікувала і навіть не сподівалась, що буде хоч якась можливість виграти. Звернулась до Тараса. І ми виграли! Ще раз, дуже вам дякую!
  10. 5.00 зірок

    dexanushka

    В січні цього року прилетів позов від ТОВ "РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА". Одразу не задумуючись звернувся до Тараса. Ним було підготовлено відзив на позовну заяву, як результат сьогодні отримав рішення "...суд –
    ухвалив:
    В задоволенні позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю
    «Росвен Інвест Україна» до ********* про
    стягнення заборгованості – відмовити..."
    Дякую за роботу!
  11. 5.00 зірок

    M_Oleg_M

    Дякую за допомогу, дуже задоволений, швидко та професійно вирішили моє питання, завжди були на зв'язку, всім буду рекомендувати, бажаю успіхів та нових перемог!
  12. 5.00 зірок

    Oksi1601

    Спасибо, Тарас, Вам огромное за вашу оперативность и отзывчивость. Благодаря Вам снесен еще один судовой приказ. Хочется пожелать побольше побед и новых успехов!
  13. 5.00 зірок

    Ольга78

    І знов отримали перемогу з Тарасом в суді! Моно подав в суд ще в 21 році на 80 тис заборгованності, у листопаді 23 року ми виграли суд, але вони пішли в апеляційний. І в березні перемога в апеляційному суді- скаргу залишили без задоволення)
    Дякую, Тарас!!!!
    Це не вперше я звертаюсь до Тараса. Ми вже з ним перемогли в суді у 22-му році. І зараз ще судимось з ВВС-Факторинг на 53 тис.
    Дуже мені подобається як Тарас працює-швидко, без зайвих запитань, завжди на зв'язку.А якщо в тебе уйма тупих запитань-все тактично і зрозуміло пояснює.
  14. 5.00 зірок

    АлександраВаг

    Дякую, Ви дуже допомогли мені з моїм питанням і вирішили справу. Все дуже швидко і круто. Спілкування на вищому рівні. Справжній адвокат своєї справи :)
  15. 5.00 зірок

    Kateginka

    Прийшла і моя черга написати відзив. В грудні минулого року знайшла себе на Судовій владі. Два позови одразу- ЄПАБ і Профіт Капітал. Спочатку паніка, а потім розумію, треба захищатися. Для себе вирішила давно, що буду звертатися при потребі до Тараса.
    І от вчора отримала позитивне рішення по Профіту.
    Дякую за професійну допомогу, все чітко, по справі.
    Ну з ЄПАБ ще поборемося)))
  16. 5.00 зірок

    Василь 1

    З моменту першого звернення і до закінчення справи були відповіді на всі питання які мене цікавили. Людина повністю займалася документами без моєї участі.
  17. 5.00 зірок

    Олена37

    Адвокат з великої літери! Коли здавалось, що надії вже нема, Тарас заспокоїв мене і допоміг вирішити питання. Дякую, ДУЖЕ дякую вам! Не кажу "до побачення", ще попереду багато роботи. ;)
  18. 5.00 зірок

    Mamamia

    Велике дякую за допомогу, справку выиграли, буду звертатись ще, швидко, компетентно, не дорого ❗
    Однозначно рекомендую Тараса, все розклав по полицям, і дуже виручив в боротьбі з волоцюгами з МФО
  19. 5.00 зірок

    Sergio123

    Выиграл у монобанка районный суд благодаря Тарасу. Человек всегда на связи, доступен для общения. Спасибо ему большое. Профессионал своего дела. Рекомендую к сотрудничеству .
  20. 5.00 зірок

    Ксенія D

    Дуже вдячна Тарасу Івановичу за допомогу та терпіння. Ми перемогли апеляційний суд з ТОВ "ЄАПБ" . Мене переповнюють почуття безмежної вдячності за уважне ставлення, високопрофесійну роботу, сумлінний підхід, терпіння, людяність, за підтримку та відповіді на всі питання і навіть "нелепі". З впевненістю можу сказати, що я не помилилася у виборі адвоката. Рекомендую всім,кому потрібна юридична допомога. Пану Тарасу Івановичу бажаю успіхів і натхнення, професійних перемог .
Назад
Угорі Унизу